• BITCOIN/TL
  567467,277
  % -0,81
 • ETHEREUM/TL
  35600
  % -1,06
 • RIPPLE/TL
  10.57
  % -0,52
 • BITCOIN CASH/TL
  5811.38,149
  % 0,16
 • LITECOIN/TL
  1729.41
  % -1,74
 • COSMOS/TL
  307.65
  % 0,10
 • CARDANO/TL
  20.33
  % -1,47
 • TETHER/TL
  9.31
  % 0,16

Litecoin, Waves, Algorand Fiyat Analizi 01 Mayıs 2021

binance.gif

İle Bitcoin $ 60k seviyesine yönelik bir yol sırtını clawing, geniş altcoin pazar pozitif duyguları paylaştı ve son 24 saatte değer kazandı. Basın zamanında, King coin Litecoin, Waves ve Algorand ile 57.932 $ ‘dan işlem görüyordu ve hepsi yükseliş hareketi öngörüyordu. Bununla birlikte, bir sonraki ayak yukarı doğru önce hem LTC hem de WAVES için küçük bir geri çekilme bekleniyordu.

Litecoin [LTC]


Litecoin’in 4 saatlik zaman diliminde, 335 $ ‘lık yerel bir zirveden daha düşük zirveler ve daha düşük dipler oluşturduktan sonra azalan bir kanal gözlemlendi . Bu modelden bir kırılma, LTC’nin bölgeyi 260 $ ‘ın üzerine yeniden ele geçirmesine yardımcı oldu, ancak 275 $ işaretinin etrafında bir miktar direnç var.

Stokastik RSI’ye göre , basın zamanı fiyat seviyesi aşırı alım bölgesinde idi ve üst tavandan küçük bir geri çekilme beklenebilir. Bu, 50-SMA (kırmızı) ile çakışan bir bölge olan 260 $ seviyesinde gerçekleşebilir. Bununla birlikte, Müthiş Osilatör , yükseliş tarafında ivme kaydetti ve bu, önümüzdeki günlerde fiyatı 300 dolara çekebilir.

Waves [WAVES]


Geçen hafta yüksek volatilite, Waves piyasasında keskin artışlara yol açtı . 4 saatlik grafiklerde, yükseliş dalgası dalgalanması, WAVES 23 $ ‘ın kuzeyinde yükselirken üst trend çizgisinden% 20’nin üzerinde bir sıçrama sağladı. Ancak, son birkaç seansta yükselen bir kanal gördü ve bir sonraki yükselişten önce küçük bir geri çekilme olabilir.

Müthiş Osilatör bir ayı ikiz tepe kurulumunu gösterdi ve fiyatı $ 21.6-desteğe doğru daldırma başladı. Genel olarak, AO, daha geniş bir yükseliş piyasası düşünüldüğünde muhtemelen yarım çizginin üzerinde kalacaktır. MACD endeksi düşüş geçit üzerinde kapanmasından sonra da küçük bir geri çekilme bir yana da oldu.

Algorand [ALGO]


Bitcoin’in 60 bin doların altına düşmesi Algorand’ın fiyatı üzerinde olumsuz bir etkiye sahipti ve altcoin 1,79 dolardan yaklaşık% 50 oranında büyük bir düşüş gördü. Tek bir şamdan 0,95 $ ‘a kadar düştü, ancak bu noktadan itibaren ALGO pazarında istikrarlı bir alım kaydedildi. Aslında, geçen hafta oldukça yükseliş gösterdi ve kripto para birimi% 20’nin üzerinde kazanç sağladı ve bu süreçte daha yüksek düşüşler yaptı. Bir sonraki hedef 1.50 $ işaretinde yer alıyordu, ancak boğaların önce 1.45 $ ‘da bir miktar direncin üstesinden gelmesi gerekiyor.

MACD’deki düşüş eğilimi, ALGO’yu kuzeye itme girişimlerinde boğalar için işleri karmaşık hale getirebilir. Artı tarafta, Chaikin Para Akışı , sermaye girişleri çıkışları geride bıraktığı için yarı işaretin altında bir hareketten kaçındı. Sermaye girişi, 1,24 dolarlık destekten kaynaklanan bir kırılmayı önleyebilir.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif