• BITCOIN/TL
  595681,474
  % -3,25
 • ETHEREUM/TL
  39990
  % -1,27
 • RIPPLE/TL
  10.64
  % -0,36
 • BITCOIN CASH/TL
  5931.11,131
  % -2,18
 • LITECOIN/TL
  1858.56
  % -2,32
 • COSMOS/TL
  350.07
  % 1,82
 • CARDANO/TL
  20.7
  % -1,67
 • TETHER/TL
  9.5
  % -3,06

Litecoin, Ethereum Classic, IOTA Fiyat Analizi 20 Mayıs 2021

binance.gif

Tüm kripto piyasası son zamanlarda güçlü bir düzeltme görüyor ve bu da onu son derece değişken hale getiriyor. Dahası, piyasanın altcoinleri, kararsız bir piyasa eğilimine yol açan girişimler olan söz konusu düşüşten kurtulmaya çalışıyor.

Litecoin [LTC], Ethereum Classic [ETC] ve IOTA bu iyileşme trendini takip ediyor ve yakın gelecekte bile bunu yapmaya devam edebilir.

Litecoin [LTC]

Litecoin’in [LTC] piyasası kademeli bir fiyat artışına dikkat çekiyordu, ancak son düzeltmeler karları düşürdü. Yukarıdaki tabloya göre LTC yatırımcılarının yıl başından bu yana toplam kazançları% 0,75’te kaldı. Yazım sırasında, LTC 210,24 dolardan işlem görüyordu.

Direnç 238,86 dolara yakın işaretlendi ve destek seviyesi 168 dolarda kaldı. Bollinger bantları arasında büyüyen boşluk , piyasa oynaklığında bir artışa işaret ediyordu. Bu, başka bir vahşi fiyat hareketine neden olabilir, ancak Sinyal çizgisi mum çubuklarını devraldığından, sonuç düşüş olabilir.

Göreceli Güç Endeksi de düşük fiyat satış baskısı kadar korunduğu gibi, LTC fiyatı yıkıldığında, RSI aşırı satım bölgesi dokundu ve geri döndü muhafaza edilebileceğini kaydetti. Basım anında 37 olarak belirlendi ve bu durum, satıcıların düşük değeri destekleyen momentum ile baskın bir pozisyon sürdürdüklerini gösteriyor.

Ethereum Classic [ETC]

Ethereum Classic’in [ETC] grafiği diğer piyasalar kadar değişken görünmüyordu. ETC’nin fiyat hareketi sınırlı kalmasına rağmen, volatilitedeki ani değişim, piyasayı da aşağı çekti. Söz konusu grafik, fiyatın kısa bir süre 168 $ ‘a dokunduktan sonra fiyatın düşmeye başladığını belirtti. 13 günde% 70’in üzerinde bir düşüşle 40 dolara kadar düştü.

Bununla birlikte, yazı yazılırken, ETC değerinin yaklaşık% 60’ını geri kazanmıştı ve 66,22 dolardan işlem görüyordu. Volatilite, ETC piyasasını ayılara doğru itmedi, ancak alt, aşırı yükseliş anlatısını ayarlamış görünüyordu. RSI 46’da değer dünden satış baskısı sürüş koltuğuna satıcıları koydun önerdi, ancak alış baskısı uzak yetişmeye oldu.

Ayrıca, zirveden düşen fiyat, piyasanın yükseliş ivmesini kaybetmesine neden oldu. Düşük ivmeye rağmen, ETC piyasası hala piyasasına para akışı görüyordu, bu bir yükseliş işareti.

IOTA

IOTA popüler eğilimi takip etti ve basın sırasında düşüş eğilimini sürdürdü. Dün, dijital varlık değerinde neredeyse% 60’lık bir darbeye tanık oldu. Çöküşten önce, IOTA 2 doların üzerinde işlem görüyordu ve ani düşüş, değerini 0,74 dolara itti.

IOTA’nın piyasası, alıcıların geldiğini ve değerini, yazı yazarken işlem gördüğü bir seviye olan 1,35 $ ‘a yükselttiğini gördü. İyileşme ile birlikte bu ani düşüş, IOTA’nın pazarını yüksek volatiliteye açık bıraktı.

Bu aynı zamanda Bollinger Bantlarının ayrışmasıyla da belirtildi . Gruplar birbirinden uzak kaldıkça, IOTA’nın fiyatı önümüzdeki günlerde daha fazla hareketle karşı karşıya kalabilir. Signal hattının mum çubuklarının altındaki hareketi, fiyatın düşüş eğiliminde olduğunu gösterdi, ancak toparlanma başlarken tüccarlar hala satış tarafında kaldı.

37 olan RSI değeri bu eğilimi doğruladı. Fiyat düştüğünde gösterge aşırı satım bölgesine düştü, ancak aşağıdaki iyileşme göstergeyi dengeye doğru itti. Ancak, denge bölgesinin oldukça altında kaldı. Satıcılar hakim olmaya devam ettikçe, para piyasadan dışarı akmaya başladı ve mevcut trendde bir değişiklik görünene kadar devam edecek.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif