• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Litecoin, Algorand, Huobi Token Fiyat Analizi 13 Nisan 2021

binance.gif

Litecoin, 258,3 Dolarlık üst tavanının üzerine çıkabilir, ancak daha yüksek seviyeleri korumak için daha güçlü boğa ipuçlarına ihtiyaç vardır. Algorand’ın bir sonraki hedefi 1,73 dolarlık direncinde bulunabilirken, Huobi Token yükseliş trendine devam etmeden önce 19 dolar veya 17,3 dolarda dengelenebilir.

Litecoin [LTC]


Litecoin , 242,31 dolar seviyesini yeniden ele geçirdi, desteklemek için çevirdi ve hatta son birkaç seansta savunduktan sonra bu noktadan geri döndü. LTC grafiklerde kuzeye doğru ilerlerken, 258,39 $ ‘da bir direnç vardı ve bu seviyenin önümüzdeki seanslarda kırılıp kırılmayacağı belirsizdi.

Ticaret hacimleri son 24 saatte% 14 azaldı, ancak yazı yazıldığı sırada 5 milyar doların üzerindeydi. MACD fiyat güney ve $ 242,3 işareti doğru hareket olarak bir ayı sapma gösterdi. Hızlı hareket eden seviye Sinyal çizgisinin altındaydı, ancak histogram zayıflayan momentum kaydetti.

RSI 58 C düz taşındı ve piyasada bazı boğa gücünü vurgulamıştır. Önümüzdeki saatlerde bir patlama yaşansa bile, Litecoin piyasasında kazanımların sınırlı kalmasını bekleyin.

 

Algorand [ALGO]


Algorand , yatay kanalının üst trend çizgisinden bir kırılma gördü ve kazançlar 1.599 $ dirençle sınırlı kaldı. Şubat sonu seviyelerine doğru tam bir iyileşme sağlamak için boğaların fiyatı 1,73 $ ‘dan başka bir engele doğru itmesi gerekiyor.

MACD düşüş eğilimi kaydetmesine rağmen, aynı durum yarı çizginin üzerindeydi. ADX kuzeyi gösterir ve bu gücü hala boğa tarafında inşa edilmiştir önerdi. Bir sonraki tırmanışı yapmak için, 1,44 $ ‘lık yeni ters çevrilmiş destek hattı önce bir miktar düşüş baskısına karşı savunulmalıdır.

Huobi Jetonu [HT]


12,4 – 12,8 dolar arasındaki destek, Huobi Token piyasasındaki kayıpları durdurdu ve bu seviyede satın alma, grafiklerde yükseliş eğilimi göstermesine de izin verdi. Yükseliş rallisi 22,3 dolarlık dirençle karşılaştı. ancak yine de 20 $ seviyesinin üzerinde sabit kaldı.

RSI HT ihtiyaçları onun yukarı doğru yörünge sürdürme önce stabilize etmek önerdi. Bu, 19 $ işaretinde veya hatta 17.3 $ ‘da gerçekleşebilir. Müthiş Osilatör ayı tarafına doğru momentum bir kayma gördük, ama bir arıza tehdidi az oldu.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif