• BITCOIN/TL
  766543,475
  % 1,77
 • ETHEREUM/TL
  45560
  % 0,11
 • RIPPLE/TL
  14.82
  % 4,89
 • BITCOIN CASH/TL
  6350.94,415
  % -0,58
 • LITECOIN/TL
  1775.13
  % -1,75
 • COSMOS HUB/TL
  193.13
  % -2,35
 • CARDANO/TL
  7.11
  % -0,82
 • TETHER/TL
  27.59
  % 0,23

Lindsay Lohan, Tron tabanlı Bir platform aracılığıyla Özel NTF Tokenlerini açık artırmaya koydu

binance.gif

Ünlü Amerikalı aktris, şarkıcı, sanatçı ve girişimci Lindsay Lohan, Tron tabanlı bir platform aracılığıyla özel fungible olmayan tokenlerini (NFT) açık artırmaya çıkarmayı planlıyor. Bir rapor Hollywood yıldızı Bildirildi Mart 20’den üzerinde açık artırma yapmak için ayarlanmış olduğunu belirterek, 19 Mart’ta bu haberi açıkladı Lohan seçti Tron üzerinde Ethereum bunun bir hale darb, ticaretini kolaylaştıran ve düşük maliyetlerle NFTlerin açık artırma nedeniyle NFT‘ler için doğal uyum.

Göre  raporda , Tron kurucusu Justin Güneş ile çalışan ona NFT başlatılması ve üzeri Lohan’ın heyecanı onu Clubhouse oturumuna katılmaya söz gördü. T-Mobile’ın başkanı John Legere de sanat eserinin lansmanını anlatan ve NFT’ler hakkında izleyicilerle daha fazla bilgi paylaşan oturuma katıldı.

Bu başarının kilidinin açılması hakkında yorum yapan Lohan, hem Hollywood’un hem de müzik alanının kripto para ile uyanmaya başladığını söyledi . Ona göre, NFT’ler bu duygu değişikliğini kolaylaştırmada önemli bir rol oynamıştır.

Kripto para birimine dalmak

Lohan, sektörden ilk bahsettiği bu yıl Ocak ayında olduğu için kripto sahnesinde oldukça yeni. Zamanda, o öngörüyor bir video kaydı BTC £ 71,770 geçmiş dalgalanma olur ve bu ETH £ 7177 aşmak için yeterli kazanımlar kayıt olur. O zamandan beri, kripto ateşi tükenmedi ve Tron’u diğer rakip ağlar üzerinden bir DeFi ağı olarak tanıtmaya devam etti.


11 Şubat  tweet’inde Lohan şunları söyledi:

#DeFi’yi keşfetmek ve zaten $ JST, $ SUN’u $ TRX ile beğenmek. Süper hızlı ve 0 ücret. İyi iş @justinsuntron.

Gelen  yanıt , Güneş o bazı TRX’i paylaşabilmesi onu TRX adresini paylaşmak için onu soran Tron topluluğuna onu karşıladı.

Ancak Lohan’ın tweet’i Twitter’ın kripto topluluğu üzerinde beklenen etkiye sahip değildi. Bunun yerine, Twitter’daki kripto meraklıları, Sun’ın onu satın aldığını söyleyerek ona saldırdı.

invezz

binance.gif