• BITCOIN/TL
  588420,622
  % 0,79
 • ETHEREUM/TL
  39381
  % 3,55
 • RIPPLE/TL
  10.43
  % -0,36
 • BITCOIN CASH/TL
  6007.86,704
  % 1,30
 • LITECOIN/TL
  1884.36
  % 1,82
 • COSMOS/TL
  347.64
  % 6,39
 • CARDANO/TL
  20.68
  % 0,29
 • TETHER/TL
  9.66
  % 0,56

Kripto Para Borsası Huobi, Rus Rublesi’ ni (RUB) Artık Destekliyor

binance.gif

Küresel kripto borsası lideri Huobi , kullanıcıların yeni itibari para birimini platformlarına yatırıp çekmelerine olanak tanıyan Rus rublesi (RUB) desteğini açıkladı. Yeni özellik, kullanıcıların BTC, ETH, LTC, USDT, EOS, BCH, ETC, BSV, DASH, HT ve HPT gibi popüler kripto para birimlerini ruble ile satın almalarına da olanak tanıyor ve önde gelen bir fiat olan AdvCash ile işbirliği içinde çalışıyor ve kripto ödeme çözümleri sağlayıcısı.

Yeni eklemeyi memnuniyetle karşılayan Huobi Global, AdvCash cüzdanı aracılığıyla söz konusu fiat para birimini kullanarak RUB yatırma ve kripto alımları da sunuyor. Bununla birlikte, RUB için minimum para yatırma ve çekme limitleri 200 RUB iken maksimum sırasıyla 100.000 RUB ve 50.000 RUB’dir.

Huobi’de AdvCash aracılığıyla RUB işlemleri gerçekleştirme sürecinin tamamı oldukça basit ve anlaşılır olup, kullanıcıların tamamlamadan önce AdvCash üzerinde doğrulama için gerekli kimlik bilgilerini göndermelerini gerektirir. Hesaplarına RUB ile para yatırmak için, kullanıcıların sadece Huobi Global hesaplarında oturum açmaları, “Bakiyeler” altındaki “Para Yatırma-Değişim” seçeneğine gitmeleri ve yatırılacak desteklenen para birimleri listesinden RUB’u seçmeleri gerekecektir.

Bu aşamada, kullanıcıların önceden yapılmamış olması durumunda KYC’lerini tamamlamaları ve doğrulamaları gerekecek ve tamamlandıktan sonra, ödeme yöntemi olarak “AdvCash Bakiyesi” ni ve ardından yatırmak istedikleri tutarı seçmeleri gerekecektir. “Öde” yi seçtikten sonra kullanıcı, bir hesap oluşturabileceği / giriş yapabileceği ve AdvCash cüzdanı tarafından sağlanan seçeneklerden herhangi birini kullanarak ödeme işlemini tamamlayabileceği AdvCash platformuna yönlendirilecektir.


Ödemenin başarıyla tamamlanmasının ardından platform, kullanıcıyı her zamanki gibi işlerini yürütmeye devam edebilecekleri “Para Yatırma” sayfasına geri yönlendirecektir. Platformda kullanıcı hesabına yapılan ve buradan yapılan tüm işlemler kaydedilir ve ilgili hesap sahibine kolayca erişilebilir hale getirilir.

Promosyon döneminde RUB kullanmak , kullanıcıların sırasıyla para yatırma ve çekme ücretlerinde % 0,99 ve % 2,49 tasarruf etmelerini sağlar.

Ruble’nin dahil edilmesinin ardından, Huobi Global’in yakın gelecekte diğer fiat para birimleri için desteği artırması bekleniyor.

newsbtc

binance.gif