• BITCOIN/TL
  1145734,423
  % 0,59
 • ETHEREUM/TL
  62689
  % 0,42
 • RIPPLE/TL
  17.98
  % 0,24
 • BITCOIN CASH/TL
  6568,641
  % -0,43
 • LITECOIN/TL
  2076.89
  % -0,91
 • COSMOS HUB/TL
  273.9
  % -2,11
 • CARDANO/TL
  11.3
  % -0,82
 • TETHER/TL
  28.93
  % 0,01

Kripto Hollywood’a Geldi Ve Yıldızlar Onu Seviyor!

binance.gif

Kripto, hemen hemen her büyük endüstriye girmiştir. Bu yüzden Hollywood’a açık bir şekilde girmesi şaşırtıcı değil. Şimdi, yıldızlar kriptoya yatırımlarını açıklıyor. Kriptonun getirdiği kazanımlar fazla tahmin edilemez ve zenginler ve ünlüler bile bunu kaçırmak istemez.

Son zamanlarda, birinci sınıf aktris Reese Witherspoon, kripto dünyasına girişini duyurmak için Twitter’a gitti. İki kez Oscar ve sekiz kez Altın Küre ödülü sahibi, Ethereum olan ilk satın alımını yaptığını açıkladı.

Witherspoon’un vahiyleri baraj kapaklarını açtı, cevaplar onu bu yolculukta tebrik eden insanlardan düpedüz paralarını ona şilin eden insanlara kadar uzanıyordu. Aktris takipçi sayısı da tweet’in yayınlanmasından sonra bir artış gördü. Kripto Twitter, oyuncuyu karşılamak için topluca ortaya çıktı.

Bu noktada, Witherspoon’un piyasada bahsetmeye değer hemen hemen her kripto token’ı kullandığını söylemek güvenli. Bunun ortasında, oyuncuya NFT dünyasını göstermeyi teklif eden Logan Paul vardı. Paul, Witherspoon’a ilk NFT projesi World of Women’ı hediye edebilmesi için ETH adresini soran bir yanıt vermişti.

 

Ünlüler Kriptoya Atlıyor

Witherspoon, kripto trenine atlayan tek ünlü değil. Önemli isimler, dijital varlıklara destek gösteren dünyaca ünlü boksör Mike Tyson olmuştur. 50 Cent, geri 2018 yılında bir Amerikan hip-hop yıldızı, sahada ortaya o Bitcoins bir zulası vardı unutmuştu. Beşinci stüdyo albümü “Wild Ambitions” için paralar, rapçi bitcoin ile ödeme kabul etmeyi kabul ettiğinde ona ödendi. 2014’te 662 dolardan aldığı bitcoinler, rapçi 2018’de yeniden keşfettiğinde yaklaşık 8 milyon dolar değerindeydi.

Diğer önemli isimler arasında Busta Rhymes yer alıyor. Bay Rhymes , piyasaya ilk kez Temmuz ayında ilgi göstermişti . Elon Musk ve Michael Saylor gibi topluluktaki önemli isimlerin dikkatini çeken kripto hakkında takipçilerine Twitter’da neler hissettiklerini sormuştu. Daha sonra rapçi, araştırmasını yaptıktan sonra gerçekten kriptoya girdiğini ve şu anda elinde bitcoin olduğunu doğrulayan bir tweet attı .

Önemli İsimler Neden Önemlidir?

Çoğu kişi, kriptonun yükselmek için büyük isimlere ihtiyaç duymadığını iddia etse de, bunun tam tersi doğrudur. Bugün içinde yaşadığımız dünya tamamen bilgi parmaklarımızın ucunda ve aynı anda bize gelen çok fazla bilgi ile yönetiliyor, insanlar çoğu şeyi ayarlayacak. Ama insanlar seçkin insanları dinleyecek.

Kripto ana akım haline gelmek, insanlar favorilerinin buna dahil olduğunu görmeye başladığında daha hızlı bir süreç olacak ve bu da hayranlarına pazarın girmeleri gereken bir şey olduğunu söylüyor.

TradingView.com'dan Ethereum fiyat tablosu

Witherspoon’un duyurusunu takip eden 24 saat, Ethereum’un fiyatının 4.000 dolarlık direnç noktasını test ettiğini gördü. Varlık bu noktada düşüşe geçmiş olsa da, varlığı şimdi 3.900$ işlem aralığına getiren yukarı yönlü bir toparlanma kaydetti.

 

binance.gif