• BITCOIN/TL
  766452,559
  % 1,00
 • ETHEREUM/TL
  45517
  % -0,34
 • RIPPLE/TL
  14.7
  % -1,64
 • BITCOIN CASH/TL
  6431.97,122
  % 1,87
 • LITECOIN/TL
  1780.47
  % -1,49
 • COSMOS HUB/TL
  192.63
  % -1,68
 • CARDANO/TL
  7.16
  % -0,56
 • TETHER/TL
  27.57
  % -0,32

Kripto Analist Lark Davis, Şubay Ayı İçinde Alınabilecek En iyi 5 Kripto Varlığı Listeledi

binance.gif

Kripto tüccarı ve analist Lark Davis, bu ay satın alınacak en iyi kripto varlıklarının adlarını açıklıyor.

Davis, yeni bir videoda 195.000 YouTube abonesine Ethereum’un (ETH) güçlü temel katalizörler sayesinde önümüzdeki haftalarda değerini ikiye katlayabileceğini söyledi.

“Şu anda Ethereum için fiyat keşfine gidiyoruz. Bu çok heyecan verici bir dönem ve işler çok çok hızlı ilerleyebilir …

Ethereum, açıkça görüldüğü gibi, üç veya dört gün içinde gelecek olan CME vadeli işlemlerinin lansmanı da dahil olmak üzere çok sayıda yükseliş katalizörüne sahip. Galaxy Digital Ethereum fonu başlıyor ve kurumlara Ethereum’a doğrudan maruz kalmanın büyük bir yolunu sunuyor. Grayscale, Ethereum’u tekrar satın almaya başladı ve aslında o kadar popüler ki Grayscale yatırımcıları Bitcoin’den daha fazla Ethereum satın alıyor. “

İkinci sırada gelen, yüksek verimli blok zinciri Elrond (EGLD), Davis, protokolün Maiar cüzdanını piyasaya sürmesinden sonra büyük bir ay geçirebileceğini söyledi.

“Maiar, kripto alıp satmanıza izin veren [Elrond’un] süper kullanıcı dostu bir cüzdan uygulamasıdır. Ayrıca, çeşitli DeFi (merkezi olmayan finans) ürünleriyle etkileşime girmenize izin verecek… Hem kripto cüzdanı hem de ödeme uygulaması. Şimdi lansmandan sonraki dört gün içinde, Elrond’daki toplam işlem sayısı iki katına çıktı. Şimdiden yüz binlerce indirme var. “

Davis ayrıca birlikte çalışabilir blok zinciri ağı Cosmos’ta (ATOM) yükselişte. Tüccar, kripto varlığının kendi ekosistemini sessizce kurduğu için radarın altında uçtuğunu söylüyor.

“Piyasadaki en büyük madeni paraların çoğu aslında Cosmos Tendermint SDK kullanılarak inşa edildi ve Cosmos’u kripto alanında sürekli büyüyen bir evrenin merkezi haline getirdi. Ve şu anda Cosmos için gelen büyük haber, Yıldız Geçidi yükseltmesinin başlatılması … Blockchain’lerin birbirleriyle konuşması gerekiyor. Stargate yükseltmesi, tüm Tendermint tabanlı zincirlerin birlikte çalışabilirlik açısından büyük bir adım atabileceği anlamına geliyor. “

Davis’e göre bu ay satın alınacak dördüncü kripto varlığı, Ethereum rakibi blok zincirinde bir token ekonomisi başlatmayı planladığı için Cardano (ADA).

“Bu jetonların fırlatılmaya başladığını gördüğümüzde, sınır [gökyüzü]. Şubat ve Mart, Cardano için büyük aylar, çünkü akıllı sözleşmeler devreye girdiğinde ve şu anda Ethereum gaz ücretlerinin ne kadar acı verici olduğunu düşündüğümüz için, Cardano için büyük aylar, kesinlikle burada rakiplerin devreye girip iz bırakmaları için bir fırsat. “

Davis’in listesindeki son para, “bir blok zincirinin mutlak canavarı” olarak bahsettiği Polkadot’tur (DOT).

Bu şey çok daha yükseğe çıkacak. Aslında, Polkadot ekosistemi için olup biten her şeyi göz önünde bulundurursak, 100 dolar neredeyse oldukça muhafazakar bir tahmin gibi görünüyor, çünkü 20 dolara gerçekten çok hızlı bir şekilde tırmanmayı başardı ve paraşütler, henüz ana ağda canlı olarak çıldırmıyorlar, yani Polkadot tam anlamıyla işlevsel bir blok zinciri değil. ” 

dailyhodl

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif