• BITCOIN/TL
  1092093,329
  % -1,19
 • ETHEREUM/TL
  58757
  % -1,61
 • RIPPLE/TL
  17.44
  % -1,92
 • BITCOIN CASH/TL
  6418.23,533
  % -1,05
 • LITECOIN/TL
  2014.02
  % -0,64
 • COSMOS HUB/TL
  266.72
  % -0,09
 • CARDANO/TL
  10.88
  % -2,55
 • TETHER/TL
  28.92
  % -0,15

Kava, HARD Protokolü V2’i Başlatıyor, BTC’de % 25’e Kadar APY Sunacak

binance.gif

Kava Labs‘ın çapraz zincir merkezi olmayan bir finansal ekosistemi olan HARD Protocol, v2 sürümüne yaklaşıyor. Diğer DeFi protokollerinden neden farklı?

HARD Protokolü, Bitcoin (BTC) sahipleri için bile APY’de yüzde 25’e kadar sunuyor

Testnet v5.1’in tamamlanmasının ardından Kava Labs , HARD Protokolü DeFi’nin ana ağını etkinleştiriyor.

Kava Labs, HARD Protokolü V2'yi sunar

Borç verme / borç alma motoru artık dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) dahil olmak üzere farklı varlıklar için yüksek oranlar sunuyor. Aynı zamanda, DeFis’in büyük çoğunluğu yalnızca tek bir zincirde çalışır: Ethereum, Binance Smart Chain veya Tron.

Ödül mekanizmasının tanık olduğu yükseltme, büyük ölçekli kurumsal piyasa oyuncularına odaklanmıştır. HARD Protokol V2’de, varlıklarında (Bitcoin’de bile!) Yıllık olarak belirlenmiş yıllık gelirde yüzde 25’e varan oranlarda yararlanabiliyorlar.

Ek olarak, en son yükseltme, hem borç verenler hem de borç alanlar için HARD jetonlarında ödüller sunar. Bu adım, likidite sağlama sürecini ilerletir ve yeni kullanıcıları HARD ekosistemine çekecektir.

HARD topluluğuna daha fazla güç

Ayrıca bu yükseltme, HARD protokolünün yönetişim modelini yeniden ele alır. V2’den başlayarak HARD topluluğu, protokol parametrelerinin ayarlanması, yeni pazarların eklenmesi ve HARD tahsis oranlarının güncellenmesi dahil olmak üzere protokole anlamlı değişiklikler uygulama yetkisine sahiptir.

Bu çözüm, protokol içi geliştirme girişimlerini teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Kava Labs ekibi, yönetişim modeli ayarlamasının daha sağlam topluluk odaklı protokol optimizasyonu ile sonuçlanacağını vurguluyor.

HARD Protokolü, yeni nesil DeFi segmenti konseptlerinden ve teknolojilerinden yararlanarak kullanıcıları kendi para birimleriyle kullanan ilk çok varlıklı merkezi olmayan finansal protokoldür.

u.today

binance.gif