• BITCOIN/TL
  1088985,508
  % -0,43
 • ETHEREUM/TL
  58913
  % 0,15
 • RIPPLE/TL
  17.42
  % -0,97
 • BITCOIN CASH/TL
  6407.85,107
  % -0,77
 • LITECOIN/TL
  2000.85
  % -0,81
 • COSMOS HUB/TL
  268.06
  % 0,73
 • CARDANO/TL
  10.82
  % -2,66
 • TETHER/TL
  28.86
  % -0,20

Japonya’nın Rakuten Cüzdanı önümüzdeki hafta XRP marj ticaretine devam edecek

binance.gif

Rakuten’in kripto kolu, SEC’in ABD’deki davasından kaynaklanan endişelerin ardından geçen yıl Aralık ayında XRP ile ilgili hizmetleri durdurmuştu. İşletme, söz konusu yasal savaşın ışığında XRP’nin fiyat istikrarı hakkında endişelerini de dile getirmişti.

Likidite güvencesi, istikrarlı fiyat teslimatı

Ancak Rakuten, bir açıklamaya göre “likiditenin güvence altına alınabileceğini ve müşterilere istikrarlı fiyat teslimatının mümkün olduğunu belirlediğinden” 8 Eylül’den itibaren XRP marj ticaretine devam edecek . Rakuten ilk olarak geçen baharda Bitcoin, Ether ve Litecoin ve XRP dahil olmak üzere sunulan kriptolarla marj ticareti hizmetleri sunmaya başladı .

Çıkış likiditesi ve fiyat istikrarı, marjlı bir varlık ticareti yaparken dikkate alınması gereken önemli hususlardır. Düşük likidite ile birlikte değişken fiyat hareketi, varlığa bahis yapanlar için büyük kayıplara katkıda bulunabilir.

Diğerleri davayı takip edecek mi?

Anlaşılır bir şekilde, XRP topluluğu bu haberi takiben iyimserlikle dolup taşıyor ve çoğu şimdi ABD merkezli varlıkların da aynı şeyi yapacağını umuyor. Coinbase gibi büyük borsalar, SEC’in blok zinciri firmasına karşı açtığı davadan sonra XRP ticaretini askıya almak için hızlı davrandı.

Bahsedilen gelişme, XRP ve Ripple etrafındaki değişen duyguların bir işareti olabilir. Ayrıca, diğer borsaların ve hizmet sağlayıcıların da yakında benzer güncellemelerle aynı şeyi takip edebileceği anlamına gelebilir. Ancak realistler, SEC-Ripple davası nihayet karara bağlanmadıkça bunun olmayacağını savunuyorlar.

Rakuten, Japonya’da kripto teklifleri ve hizmetleri söz konusu olduğunda bir pazar lideridir. Rakuten Trade, Hong Kong, Avustralya ve Malezya gibi ülkelerde de büyük. Dolayısıyla bu hareket, XRP topluluğunun büyük bir kısmı için iyi haber anlamına geliyor.

Haziran ayının başlarında, Ripple’ın Avrupalı ​​ortağı Azimo, 50 milyon doları aşan bir C serisi finansman turu düzenledi. Bu, cüzdanın ana şirketi Rakuten Capital tarafından yönetildi.

ambcrypto

binance.gif