• BITCOIN/TL
  1111804,117
  % 2,36
 • ETHEREUM/TL
  60248
  % 2,86
 • RIPPLE/TL
  17.58
  % 1,30
 • BITCOIN CASH/TL
  6467.85,712
  % 0,80
 • LITECOIN/TL
  2065.19
  % 3,22
 • COSMOS HUB/TL
  270.23
  % 1,17
 • CARDANO/TL
  11.03
  % 2,06
 • TETHER/TL
  28.96
  % 0,32

İsviçre dijital varlık bankası Sygnum, Aave ve Uniswap Dahil DeFi Tokenleri için Bankacılık Hizmetleri Ekledi

binance.gif

İsviçre dijital varlık bankası Sygnum, merkezi olmayan finans ( DeFi ) token portföyü için kurumsal düzeyde saklama ve alım satım hizmetleri başlatıyor . DeFi, aynı geleneksel finans tekliflerinin çoğunu aracılar olmadan yeniden yaratmayı amaçlayan kripto sektörünü ifade eder.

Bir duyuruda banka, Aave (AAVE), Aragon (ANT), Curve (CRV), Maker (MKR), Synthetix (SNX), Uniswap (UNI) ve 1inch (1INCH) için düzenlenmiş bankacılık hizmetlerini başlatacağını açıkladı. . Sygnum ayrıca stabilcoin USD Coin (USDC) için saklama ve alım satım sağlayacaktır .

Başlangıçta, bankanın müşterileri doğrudan DeFi token portföyüne yatırım yapabilecek; Sygnum, DeFi ortaklarıyla birlikte DeFi getiri sağlayan ürün ve hizmetlerin yanı sıra belirtilmemiş “özel çözümler” de piyasaya süreceğini açıkladı. Banka, Sygnum’un DeFi ürün ve hizmetlerinin ulusal para birimleri, kripto para birimleri, dijital İsviçre frangı ve varlık jetonları ile tek bir hesapta “sorunsuz bir şekilde entegre edileceğini” açıkladı.

 

Sygnum Bank İş Birimleri Başkanı Thomas Eichenberger duyuruya eşlik eden bir basın açıklamasında, “DeFi alanındaki yenilikler, finans sektöründeki mevcut geleneksel kullanım durumlarının çoğunu dönüştürme potansiyeline sahip” dedi. Eichenberger, devam eden düşük faiz ortamında dijital varlık ürünlerinin sunduğu “çok çekici getiri profillerini” övdü.

Gelecekte bu tür daha fazla köprü olmasını bekleyen Curve CEO’su Michael Egorov, “Sygnum, geleneksel ve merkezi olmayan finans arasında bir köprüye öncülük ediyor” dedi.

DeFi aktivite düşüşleri

Üzerinde Defi faaliyeti bir ay içinde yaptığı gibi haber geliyor, merkezi olmayan finans sektörü için hoş bir destek olarak gelir Ethereum gelmiştir anlamlı batırılmış .

Analitik firması Glassnode’un “tarihsel olarak büyük bir düşüş” olarak nitelendirdiği ve “neredeyse tamamen net mempool’lar ve işlemler ve uzlaşma için azalan talep” ile sonuçlanan Mayıs ayında hem işlem hacimleri hem de işlem sayıları düştü.

Yine de DeFi için hepsi kötü haber değil; ağdaki aktivitedeki düşüş, işlem ücretlerinin de 2020 seviyelerine düştüğünü gördü.

Ve Bitcoin’in fiyatı bu haftanın başlarında 40.000 doları geçtiğinden, Aave, Uniswap ve Compound dahil olmak üzere DeFi tokenlerinin fiyatları , Bitcoin ile alışılmadık derecede yüksek bir korelasyon göstererek ardından yükseldi .

decrypt

binance.gif