• BITCOIN/TL
  561605,244
  % -5,21
 • ETHEREUM/TL
  38023
  % -4,23
 • RIPPLE/TL
  9.69
  % -8,21
 • BITCOIN CASH/TL
  5313.12,200
  % -9,74
 • LITECOIN/TL
  1748.06
  % -4,34
 • COSMOS/TL
  354.3
  % -5,07
 • CARDANO/TL
  18.78
  % -8,77
 • TETHER/TL
  9.5
  % -0,42

İrlanda Merkez Bankası Üst Yetkilisi: Bitcoin (BTC) Popülaritesi “Endişe Verici”

binance.gif

İrlanda Merkez Bankası’nda etkili bir yetkili ve gelecekteki ESMA başkanı, kripto ve Bitcoin (BTC) hakkında endişe verici bir açıklama yaptı.

Spekülatif, düzenlenmemiş, ilgili

İrlanda Merkez Bankası mali işler genel müdürü olan düzenleme emektarı Bayan Derville Rowland, kripto para birimlerinin “spekülatif, düzenlenmemiş yatırımı” temsil ettiğini iddia etti.

İrlanda merkez bankası yetkilisi, spekülatif kripto yatırımlarının tamamen kaybedilebileceği konusunda uyardı https://t.co/WQAqjInIdY @crypto aracılığıyla

— Bloomberg Crypto (@kripto) 31 Mayıs 2021

Bloomerg Crypto’ya göre, son röportajında ​​Bayan Rowland, Bitcoin (BTC) ve kripto para birimlerinin artan popülaritesinin kendisi için “büyük endişe” olduğunu belirtti.

Bayan Rowland, kripto yatırımı denerken, insanların yatırılan tüm fonları kaybetme olasılığının farkında olması gerektiğini ekledi.

2004 yılından bu yana İrlanda Merkez Bankası’nın en üst düzey yetkilisi olan Bayan Rowland, Temmuz ayında Avrupa Menkul Kıymetler ve Piyasalar Otoritesi’nin (ESMA) başkanlığını da devraldı.

CB yetkilileri Bitcoin (BTC) tarafından nadiren heyecanlanır

Finansal varlık çeşitliliğinin büyük bir savunucusu olan Bayan Rowland, bankalara ve menkul kıymet kurumlarına yönelik kapsamlı soruşturmalarıyla tanınır. Yani, en büyük yerel menkul kıymetler komisyoncusu olan Davy’yi birden fazla ihlal için cezalandırdı.

Şimdi birinci sınıf merkez bankası yetkilileri arasında Bitcoin (BTC) eleştirmenleri kulübüne katılıyor. U.Today tarafından yakın zamanda kapsandığı üzere, Japonya Merkez Bankası başkanı Haruhiko Kuroda, Bitcoin karşıtı (BTC) bir tirad ile çıktı.

Bu yılın başlarında, Bitcoin (BTC), İngiltere Merkez Bankası başkanı Andrew Bailey ve Amerikan Federal Rezervi’ndeki mevkidaşı Jerome Powell tarafından da sert bir şekilde çarptı.

u.today

binance.gif