• BITCOIN/TL
  564090,324
  % -1,54
 • ETHEREUM/TL
  35569
  % -1,05
 • RIPPLE/TL
  10.5
  % -1,09
 • BITCOIN CASH/TL
  5783.39,125
  % -0,75
 • LITECOIN/TL
  1727.89
  % -2,16
 • COSMOS/TL
  307.23
  % -0,23
 • CARDANO/TL
  20.22
  % -2,20
 • TETHER/TL
  9.27
  % -0,31

Investview, 1 Milyon Doların Üzerinde Bitcoin ve Altcoin Tutuyor

binance.gif

ABD merkezli popüler bir finansal hizmetler teknoloji firması olan Investview, kripto para birimlerini bilançosunda tutan en son halka açık şirkettir. Yakın zamanda yayınlanan bir açıklamaya göre , Investview şu anda Bitcoin ve diğer altcoinlerde 1 milyon doların üzerinde tutuyor ve şirket MicroStrategy, Tesla ve RushOrderTees’in izinden gidiyor .

Vahiy, şirketin Şubat 2021 ayı için piyasa rakamlarını açıklayan bir parçasıydı. Burada, Investview’in kripto para birimlerine yaptığı yatırımın, şimdiye kadarki en yüksek aylık brüt geliri (5.5 milyon $) ve net geliri (1.9 milyon $) kaydeden firmaya karşılık geldiğini belirtmek gerekir. firma ayrıca ay için% 30’luk bir faaliyet kar marjı kaydetti.

Söz konusu gelişme, aynı zamanda CEO’su Joe Cammarata ile Investview en execs tarafından karşılandı yorumlama ,

“Şirketin Bitcoin madenciliği, eğitim, finansal ticaret araçları ve yeni duyurulan dijital para birimi ürün paketlerimizden oluşan dört temel fintech hedefini uygulamaya devam ediyoruz. Finansal eğitim, özellikle X ve Y kuşağının daha fazla katılımıyla bireysel talebin hızla artmasıyla itici bir güç olmaya devam ediyor. Fintech hedefimize ulaşmak için madencilik faaliyetlerimizi geliştirmeye, eğitim araçlarımızı genişletmeye ve tekliflerimizi artırmaya devam edeceğiz. “

Daha önce belirtildiği gibi, Investview, bilançosunda kripto para birimlerini tutan ilk halka açık şirket değil. Aslında, Bitcoin’in son performanslarının ışığında , sonuncusu da pek olası değil.

 

Bitcoin Hazineleri’ne göre , yazı yazılırken, halka açık şirketler zaten hazinelerinde 74,5 milyar doların üzerinde BTC tutuyordu ve MicroStrategy ve Tesla gibi şirketler başı çekiyordu. Son birkaç aydır dünyanın en büyük kripto para biriminin boğa koşusu sayesinde, bu şirketlerin çoğu ilk BTC yatırımlarından katlanarak kar elde etti.

Bununla birlikte, Bitcoin’i destekleyen bu kadar ağır sikletlere rağmen, piyasada hala bazı muhalifler olduğunu belirtmekte fayda var. Örneğin FD7 Ventures örneğini ele alalım. O içine almak için Bitcoin yılında $ 750 milyon pozisyonunu tasfiye edileceğini açıklamasının ardından Dubai merkezli firma birkaç hafta önce haber oldu Polkadot ve Cardano yerine. O sırada fonun Küresel Genel Müdürü şöyle demişti :

“Bitcoin’in piyasaya ilk girmesi ve toplumun ona bir değer deposu olarak anlam vermesi bir yana, Bitcoin’in aslında oldukça faydasız olduğunu düşünüyorum.”

ambcrypto

 

binance.gif