• BITCOIN/TL
  561706,682
  % -0,98
 • ETHEREUM/TL
  35017
  % -2,52
 • RIPPLE/TL
  10.27
  % -3,05
 • BITCOIN CASH/TL
  5626.52,560
  % -3,98
 • LITECOIN/TL
  1705.84
  % -1,87
 • COSMOS/TL
  300.49
  % -3,08
 • CARDANO/TL
  19.88
  % -2,12
 • TETHER/TL
  9.27
  % 0,04

IMC başkanı, kripto para birimi endüstrisinin finans üzerinde “derin etkileri olacağını” söyledi

binance.gif

Columbia Investment Management Company’nin (IMC) co. Başkan ve CEO Kim Lew, kripto para birimini sadece bir hevesten daha fazlası olarak görüyor ve endüstrinin “kesinlikle burada kalıcı” olduğunu söylüyor.

Kripto Nasıl Bir Rol Oynayacak?

Bloomberg Zenginlik verdiği röportajda, Lew verir cryptocurrency yatırım potansiyeli ve gelişen sanayi başlı edilebildiği birçok olası yönlere onu take.

“Gidebileceği birçok farklı yol var. Stabil paralar var, NFT’ler var… sadece blok zinciri, farklı katmanlar var – insanlar onu pek çok farklı şey için kullanıyor.”

Pek çok olasılığına rağmen, kripto alanının nihayetinde yerine getireceği özel niş hala bir gizem.

“Bence kesinlikle burada kalacak, açıkçası bir rol oynayacağını düşünüyorum… hangi rolü oynayacağı belli değil . Bizim için biraz cüret etmek önemlidir, sadece takip ettiğimizden emin olmak, uzmanlık geliştirecek insanlarla ilişkilerimiz olduğundan emin olmak ve hangi yöne gideceğimize karar vermek için bu uzmanlıktan yararlanabiliriz.”

Bununla birlikte, Lew şimdilik IMC’deki yatırımlarıyla işleri güvenli bir şekilde oynuyor ve “uçucu” kripto pazarından uzak duruyor.

Biliyorsunuz, çok fazla oynaklık var, çok fazla risk var, bu şu anda mutlaka ödeme almamız gereken bir şey değil… ama kesinlikle yeteneğimiz var – çünkü biz uzun vadeli yatırımcılarız – yeni yollar keşfetme yeteneğine sahibiz. Ve bu yüzden kripto para birimi onlardan biri.

Kriptoda Kurumsal Yatırım

IMC, Üniversitenin yönetilen varlıklarını yönetmekle görevli “Columbia Üniversitesi’nin tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş” olarak tanımlanıyor . Bu nedenle, Lew’in sözleri sadece iş dünyasından değil, kurumsal akademik dünyadan da bir tür yatırım ilgisine işaret ediyor.

İken Elon Musk ve Michael Saylor risklere rağmen, uzun zamandan beri Bitcoin ile portföylerini şeyler isteyen, Kim Lew ve IMC gibi daha muhafazakar yatırımcılar sanayi toplumuna daha net bir rol carves olarak kripto içine çeşitlendirmek istekli olabilir.

cryptopotato

binance.gif