• BITCOIN/TL
  565445,221
  % -1,00
 • ETHEREUM/TL
  38933
  % -1,04
 • RIPPLE/TL
  10.75
  % -0,05
 • BITCOIN CASH/TL
  2352.38,713
  % -0,32
 • LITECOIN/TL
  1879.58
  % -1,20
 • COSMOS HUB/TL
  217.29
  % -2,78
 • CARDANO/TL
  7.78
  % -0,21
 • TETHER/TL
  20.83
  % 0,98

Huobi, USDT Teminatlı Swaplar İçin Çapraz Marjin Desteğini Başlattı

binance.gif

Önde gelen kripto türev platformu Huobi Futures , geçtiğimiz günlerde USDT-Marjinal Swap yatırımcılarının ticaret pozisyonları için çapraz marj desteği almalarına olanak tanıyan yeni bir uygulama özelliğini duyurdu.

Bu özellik, uygun ve son derece optimize edilmiş bir ticaret deneyimi sağlamak için likide edilmeye yakın olan pozisyonları karlı olanlarla dengeleyerek büyük bir esneklik sunar.

Çapraz marjın yardımıyla, Huobi Futures kullanıcıları portföyleri verimli bir şekilde yönetmek için tercih ettikleri stratejileri seçebilecekler. Huobi Group Ciara Sun Küresel İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı, yeni uygulama özelliğini duyurdu:

“Çapraz marj ile, kullanıcılarımıza dijital varlıkları alıp satma ve portföylerini yönetme yöntemleri üzerinde daha fazla kontrol sağlamayı hedefliyoruz – Huobi’de temel bir hedef.” Ayrıca, “Herkesin farklı bir ticaret metodolojisi ve stratejisi vardır, bu nedenle kullanıcıları, bir silo içindeki bireysel pozisyonları cezalandırmadan çeşitli portföyler oluşturmaları için güçlendirmek istiyoruz. Çapraz marj, bir kullanıcının genel durumunu dikkate alarak marj gereksinimlerini değerlendirirken daha bütünsel bir yaklaşım benimser “

Yeni bir uygulama özelliğinin lansmanına, dönem boyunca 500 USDT veya daha fazla kümülatif hacim sağlayan yatırımcıların 50.000 USDT’ye kadar kazanabileceği bir dizi farkındalık kampanyası eşlik ediyor . Kampanya süresi 17 Aralık başlayan bir haftalık ayarlanır th yarışmaya katılmak için sosyal medyada ticaret hacimlerini gösteren kendi etkinlik posteri paylaşmak zorunda kalacak, 2020, ve uygun katılımcıları. Devam eden diğer kampanyalar arasında Huobi’nin “VIP + 1 politikası” ve “VIP Olmak için Para Yatırma” ile kullanıcılarına cazip bir üretici ücreti iadesi yer alıyor.

Şu andan itibaren, Huobi Vadeli İşlemler kullanıcıları, USDT marjlı swapların hem çapraz marjlı hem de izole marjlı ticaretinin tadını çıkarabilirler. Kripto piyasası dalgalı olmaya devam ederken, çapraz marjlı swaplar, tüccarın tüm mevcut varlık bakiyesi bir marj olarak hareket ederken, herhangi bir pozisyondan gerçekleşen PnL kaybeden pozisyonları destekleyebileceğinden, tüccarların likidasyon riskini azaltmasına yardımcı olacaktır. Çapraz marjdan yararlanan ticaret çiftlerinden bazıları BTC / USDT, ETH / USDT, LINK / USDT, LTC / USDT, XRP / USDT, TRX / USDT’dir. DOT / USDT, ADA / USDT, EOS / USDT ve BCH / USDT. Bu çiftler, LINK / USD, TRX / USD, XRP / USD ve ADA / USD jetonla pazarlanmış vadeli işlemler ve takaslar ile birlikte platformda gerçek zamanlı takas işlemlerine de sahiptir.

“Açık emir veya pozisyon tutarken mod değiştirememek, mevcut türev piyasasında her zaman ekşi bir nokta olmuştur. Huobi, özellikle pozisyon tutarken veya açık siparişlerde mod değiştirmek isteyen kullanıcılar için benzersiz bir çözüm geliştirdi ”diye ekledi Ciara Sun.

Huobi Futures, iki yıllık varlığını tamamladı ve bu kadar kısa bir sürede, 2,6 trilyon doları aşan toplam kümülatif işlem hacmi ile en büyük dijital varlık türev piyasalarından biri haline geldi.

newsbtc

binance.gif