• BITCOIN/TL
  1091820,251
  % 1,12
 • ETHEREUM/TL
  60197
  % 0,75
 • RIPPLE/TL
  17.92
  % 0,18
 • BITCOIN CASH/TL
  6576.62,574
  % 1,02
 • LITECOIN/TL
  2059.61
  % 2,53
 • COSMOS HUB/TL
  260.08
  % 1,79
 • CARDANO/TL
  11.3
  % -0,03
 • TETHER/TL
  28.88
  % 0,02

HODL, ‘Entourage’ Yapımcısı Tarafından Yönetilen İlk Kripto Tabanlı TV Şovunun Adı Olacak

binance.gif

Hold On for Dear Life, dijital varlıklarla ilgili ilk senaryosu televizyon programı olacak. İlginç bir şekilde, ünlü TV dizisi “Entourage”ın baş yapımcısı Rob Weiss yönetecek.

Sanal Varlıklar TV Endüstrisini Saldırdı

Yakın tarihli bir rapora göre , modern kripto para kültürü yeni bir TV şovunun teması olacak. Adı: “Sevgili Hayat İçin Bekle.” Seri, Bitcoin veya Ethereum’a değil, sanal bir öğenin sahipliğini temsil etmek için tasarlanmış benzersiz dijital varlıklara (NFT’ler) odaklanacak.

Gösterinin konusu, genç bir teknoloji kurucusu olan Mel’in etrafında dönüyor. Aveer adında bir NFT başlatır – tıpkı ortadan kaybolan en iyi arkadaşının adı gibi. 10 bölüm boyunca Mel, eksantrik arkadaşlar ve merkezi güçler gibi yoldaşını bulmak için üstesinden gelmesi gereken birçok engelle karşı karşıyadır.

Hold On for Dear Life, net kazancının bir kısmını kendi FDL tokeni (For Dear Life) aracılığıyla tokenleştiren ilk gösteri olacak. Daha yakından bakıldığında, TV dizisinin büyük harflerinde HODL yazıyor – bu alandaki en popüler yatırım stratejilerinden biri, yatırımcıları dürtüsel olarak satmak yerine dijital varlıklarını elinde tutmaya teşvik ediyor.

İlginç bir şekilde, gösterinin yapımcısı ve yönetmeni sektörde tanınmış bir isim – Rob Weiss. Komedi-drama dizisi “Entourage”ın yapımcısı olarak üç Emmy ödülüne aday gösterilen Amerikalı şu yorumda bulundu:

“’Sevgili Hayat için Bekle’ pilot bölümünü okuduğumda, karakterlerin tamamen yeni bir dilde para hakkında konuştuğu yeni ve benzersiz bir evrene taşınmış gibi hissettim. Para dünyası hızla değişiyor ve ‘Sevgili Hayat için Bekle’ aynı anda hem aydınlatacak hem de eğlendirecek.”

Weiss ayrıca sinema hayranları arasında Dwayne Johnson “the Rock” ve David John Washington’ın başrollerini paylaştığı “Ballers”ın yazımı, yönetmenliği ve yapımcılığıyla da tanınıyor.

GameStop Frenzy hakkında bir film

Şubat ayında bildirdiği gibi , milyarderler Cameron ve Tyler Winklevoss , GameStop hisse senedi çılgınlığı hakkında bir film yapmak için önde gelen Hollywood stüdyosu MGM ile güçlerini birleştirmeyi düşündüler.

Senaryo, dev Wall Street hedge fonlarına isyan eden alt grup WallStreetBets’in (WSB) son hikayesini temsil edecek. Projenin planları arasında New York Times’ın en çok satan yazarı Ben Mezrich’in, kitap önerisi “The Antisocial Network” film senaryosunun çekirdeğini oluşturması yer alıyordu.

Gemini’nin kurucu ortakları – Winklevoss ikizleri – kendi kuruluşları Winklevoss Pictures aracılığıyla baş yapımcı rolünü üstleneceklerdi. Bir başka yapımcı da Oscar ödüllü Aaron Ryder olacak – projeleri arasında “The Prestige”, “Memento”, “Donnie Darko” ve en önemlisi “Arrival” gibi gişe rekorları kıran filmlerin yer aldığı adam.

cryptopotato

binance.gif