• BITCOIN/TL
  765411,667
  % 1,43
 • ETHEREUM/TL
  45420
  % -0,36
 • RIPPLE/TL
  14.64
  % 0,22
 • BITCOIN CASH/TL
  6449.88,212
  % 1,98
 • LITECOIN/TL
  1775.77
  % -0,95
 • COSMOS HUB/TL
  191.69
  % -1,15
 • CARDANO/TL
  7.13
  % -0,16
 • TETHER/TL
  27.58
  % 0,05

Google Finans, Veri Sayfasına Kripto Para Birimleri Ekliyor

binance.gif

Kripto para birimleri, bazı önde gelen varlıklar tarafından seçildiği için engelleri aşmaya ve ana akım ilgilerini artırmaya devam ediyor. Google LLC(NASDAQ: GOOGL) ve mali sayfalarına eklendi. Bir veri sitesi olan Google Finans, kullanıcıların platformun sağ üst sayfasında fiyatlara erişebilecekleri, öne çıkan bir yerleşime sahip bir kripto alanı oluşturmuştur.

“Pazarları Karşılaştır” kategorisi altında, Google kullanıcıları artık bu tür kripto para birimlerinin fiyat bilgilerine şu şekilde erişebilir: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, ve Bitcoin Cash. Bu, Asya, Avrupa, ABD ve bazı para birimleri dahil olmak üzere diğer varsayılan pazarların yanına yerleştirilir.

Birkaç finansal platform, bazı önde gelen kriptoların fiyat bilgilerini sunar, ancak bu ekleme, pazarın perakende ilgisinin ötesinde artan bir şekilde benimsendiğini gösterir.

Bir hızlı arama sitede yalnızca yukarıda listelenen varlıkların bilgileriyle sonuçlanır. İle ilgili aramalarZincir bağlantı, Puantiye, Digibayt, Cardanove diğerleri bilgi vermeden geri döndü. Bir arama XRP sadece Ripple XRP Likit Endeksi ile çıktı.

Kripto para piyasası, kurumsal yatırımcıların birincil itici gücü olarak çok iyi bir yolculuktan keyif alıyor. Bu yılki boğa koşusu, dönem dijital varlıklara olan perakende ilgisinden etkilendiğinden 2017’nin sonları ve 2018 başındaki fiyat artışından çok farklı. Bugün MassMutual Life Insurance Company’nin beğenileri var veMicroStrategy Incorporated(NASDAQ: MSTR) Bitcoin’e güçlü bir ilgi gösteriyor. Son zamanlarda,Elon Musk’s Tesla Inc (NASDAQ: TSLA) kurumsal yatırımcıların uzun listesine katılmak için Bitcoin’e 1,5 milyar dolar yatırım yaptı.

Bir ders çalı şma Fidelity Investment tarafından Haziran 2020’de düzenlenen, kripto para birimi sektöründe Kurumların varlığının emsalsiz olduğunu doğruladı. Çalışma, ABD ve Avrupa’da bulunan kurumsal yatırımcıların% 36’sının türevleri veya kripto para birimlerini tutmak için güçlü bir duruş sergilediğini ortaya koydu.

Ayrıca, Grayscale Investment LLC’nin Yönetimi Altındaki Büyüyen Varlık, Kurumların fiyatı fiyat eğrisinde yukarı çektiğinin yeterli kanıtıdır. Birkaç hafta önce yayınlanan bir duyuruda Grayscale, Grayscale Bitcoin Trust (OTCMKTS: GBTC) ile 24 milyar AUM ve Ethereum Trust’ın 5 milyar AUM’a sahip olduğu yaklaşık 30,4 milyar $ AUM’ye sahip olduğunu açıkladı.

Google Inc, daha önce Total Market Cap’ta tüm zamanların en yüksek seviyesini test ettikten sonra kripto para piyasasının çökmesine katkıda bulunmuştu. Teknoloji devi, Çinli yetkililer tarafından sahnelenen borsa baskılarıyla birlikte kripto para birimiyle ilgili tüm reklamları yasaklamakla tehdit etti.

Alphabet Inc(NASDAQ: GOOGL) Youtube Inc’i çalıştıran ana Google Inc şirketi olan Video Platform, raporlara göre haber ve eğitim içeriğini herhangi bir bildirimde bulunmadan kaldırarak kripto para birimi ile ilgili kullanıcılara çok düşmanca davrandı. Cointelegraph da dahil olmak üzere birkaç önde gelen kripto haber blogu da Youtube’da askıya alındığından şikayet etti, ancak ihlal yapılmadığını iddia ettikten sonra bozuldu. Facebook Inc (NASDAQ: FB) da 2018’de Bitcoin fiyatında büyük bir düşüşe neden olmak için aynı katı önlemi izledi. Bugün, yeni gelişme ve piyasa haberleri, pazarın işlemesi için iyi koşullar olduğunu gösteriyor.

coinspeaker

 

binance.gif