• BITCOIN/TL
  595570,284
  % -3,12
 • ETHEREUM/TL
  39925
  % -1,31
 • RIPPLE/TL
  10.64
  % -0,34
 • BITCOIN CASH/TL
  5919.59,528
  % -2,30
 • LITECOIN/TL
  1854.42
  % -2,36
 • COSMOS/TL
  346.97
  % 1,59
 • CARDANO/TL
  20.71
  % -1,52
 • TETHER/TL
  9.49
  % -2,99

Gemini Singapur Pazarına Giriyor, SGD, UNI, YFI Gibi Birçok Tokenide Destekleyecek

binance.gif

ABD merkezli en büyük kripto borsalarından biri olan Gemini, genişleme planlarına devam ediyor. Şu anda yazı yazarken Singapur’da kendini kurmak için çoktan bir hamle yaptı. Winklevoss ikizleri tarafından kurulan ve yönetilen borsa, yeni listeleme, işe alımlar ve bir dizi yeni özellik de duyurdu.

Gemini, Singapur’a Genişlediğini Duyurdu

Gemini, Kuzey Amerika’da halihazırda güçlü bir dayanak oluşturdu ve şimdi, hizmetlerini dijital para birimlerine çekiciliği ile bilinen diğer bölgelerde genişletmeyi ve sunmayı hedefliyor. Tyler Winklevoss’un yakın tarihli bir açıklamasına göre, en büyük pazarlardan biri olan Singapur böyle bir konum .

Ayrıca borsanın artık genişlemenin bir parçası olarak yerel para birimi SGD’yi desteklediğini de sözlerine ekledi. Gemini için bu, bireyleri güçlendirme misyonunda önemli bir kilometre taşını temsil ediyor.

Singapur sakinleri için, önce SGD’lerini USD ile değiştirmek zorunda kalmadan kripto endüstrisine doğrudan erişmenin kolay bir yolu anlamına geliyor.

Bireyleri kripto yoluyla güçlendirmek isteyen Gemini, ticaret için bir dizi yeni token eklemeye de karar verdi. Borsa, insanların kriptolara daha kolay erişmesine izin vermenin yanı sıra, insanların DeFi’ye daha doğrudan erişmesine de izin veriyor.

O ticaret ekledi 20 yeni paralar birçok Defi dahil Jetonlar dahil nedeni budur Filecoin (FIL) , yearn.finance yanı sıra Uniswap Dünyanın en büyük deksmedetomidin yerli belirteci.

Ve Singapur dolarının listelenmesi sayesinde kullanıcılar artık sadece doğrudan değil, aynı zamanda hızlı bir şekilde para transfer edebiliyor ve banka kartlarıyla kripto satın alabiliyor. Bunun da ötesinde, yerel halk, katılım sürecini hızlandırmak için SingPass aracılığıyla MyInfo kullanabilir ve Gemini için kayıt formlarını otomatik olarak doldurabilir.

Son olarak Gemini, Asya-Pasifik şubesinde yeni roller için birkaç kişiyi işe almak istediğini de duyurdu.

invezz

binance.gif