• BITCOIN/TL
  565836,379
  % -0,66
 • ETHEREUM/TL
  39571
  % -0,90
 • RIPPLE/TL
  10.86
  % -1,02
 • BITCOIN CASH/TL
  2397.73,455
  % -0,08
 • LITECOIN/TL
  1990.15
  % 0,15
 • COSMOS HUB/TL
  223.76
  % 0,74
 • CARDANO/TL
  7.89
  % -0,30
 • TETHER/TL
  20.96
  % -0,07

Gemini Artık Kullanıcıların Dogecoin’de % 2,25’e kadar Faiz Kazanmasına İzin Veriyor

binance.gif

ABD merkezli kripto para borsası Gemini, müşterilerine Dogecoin‘e faiz kazanma fırsatı vereceğini duyurdu. Meme madeni parası üzerinde% 2,25’e varan yıllık yüzde getiri (APY) gerçekleştirebilirler. Bu yenilikle, Gemini Earn artık müşterileri için 2 milyar dolardan fazla krediye karşılık geliyor.

KÖPEK İkizler’e Geliyor

Dogecoin madeni parasının etrafındaki büyük çılgınlık istilasını sürdürüyor ve ABD ticaret merkezi Gemini’ye ulaştı. Winklevoss kardeşlerin kurduğu kripto borsasının resmi internet sitesi , kullanıcılarına Gemini Earn ile DOGE’ye ilgi kazanmaya başlayabileceklerini duyurdu .

Şirket, madeni parasına velayet desteğini açıkladı ve Gemini’nin ABD’de 50 eyalette DOGE üzerinde ticaret ve faiz kazanmaya izin verilen tek düzenlenmiş platform olduğunu doğruladı. Ayrıca Gemini yetkilileri, Dogecoin’in Bitcoin’in gerçek bir halefi olduğunu belirtti:

“Dogecoin’i listeledik çünkü bunun halkın parası olduğuna inanıyoruz ve Bitcoin’in paranın kontrolünü insanlara geri verme geleneğini sürdürüyoruz.”

Gemini ekibi ayrıca müşterilerin SushiSwap (SUSHI), Injective (INJ) ve Polygon (MATIC) için ilgi kazanmaya başlayabileceğini doğruladı.

Gemini Earn, kullanıcıların borsada tuttukları kripto paralarından% 7,4’e kadar APY kazanabileceklerini belirtti. Ek olarak, faiz günlük olarak kazanılır ve toplanır ve müşteriler dijital varlıklarını istedikleri zaman talep edebilir. Hizmetin bir diğer ana avantajı, ona aktarılacak veya ondan yararlanılacak minimum bakiye ve ücretlerin olmamasıdır.

Gemini Earn’e ABD ve Singapur’daki her müşteri erişebilir. Dogecoin’in eklenmesiyle artık hizmetin desteklediği 32 dijital varlık var.

Gemini’den Bir Başka İnovasyon

Kripto para borsasının kurucuları – Winklevoss ikizleri – özellikle kripto endüstrisine ve Bitcoin’e verdikleri destekle tanınıyor. Dijital varlık borsaları, ABD’de düzenlenen birkaç şirket arasındadır ve son zamanlarda birkaç önemli ortaklık kurmuştur.

Birçok yatırımcı duyuruyu kucakladı ve bekleme listesi hızla 140.000’e çıktı. Gemini, kartın “üstün bir kart sahibi deneyimi sunması” gereken 7 gün 24 saat canlı müşteri desteğiyle birlikte hiçbir yıllık ücret içermeyeceğine söz verdi.

cryptopotato

binance.gif