• BITCOIN/TL
  565239,204
  % -1,19
 • ETHEREUM/TL
  38864
  % -0,92
 • RIPPLE/TL
  10.79
  % 0,27
 • BITCOIN CASH/TL
  2347.11,217
  % -0,68
 • LITECOIN/TL
  1867.19
  % -1,81
 • COSMOS HUB/TL
  217.73
  % -2,64
 • CARDANO/TL
  7.8
  % -0,08
 • TETHER/TL
  20.79
  % 0,60

FTX Derivatives Exchange Coinbase Pre-IPO Sözleşmelerini Başlattı

binance.gif

Coinbase Global Inc’in potansiyel bir İlk Halka Arz (IPO) için taslak kaydını Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) sunduğunun haberinin ardından, FTX Derivatives Exchange Coinbase (CBSE) Ön Halka Arz’ı listeleyerek bir adım daha attı. Sözleşmeler Bu liste FTX Derivatives exchange’in CEO’su Sam Bankman-Fried tarafından biliniyordu.

Halka arz başvurusu için yayınlanan duyurudaki Coinbase, kayıtla ilgili herhangi bir ayrıntı vermezken, Coingape daha önce Messari araştırmacısı Mira Christanto da dahil olmak üzere piyasa analistlerinin şirketin 28 milyar dolara yakın herhangi bir yerde bir değerleme arayabileceğine inandığını bildirdi ve en son ürününden yararlanmak istiyor.

Coinbase (CBSE) ürünleri, kripto para varlıklarının takası yoluyla ödenecek sözleşmelerdir ve FTX türev borsası tarafından yayınlanan Anahtar Bilgi belgesine göre, Coinbase halka arz öncesi sözleşmeleri “değeri piyasa değeri ile bağlantılı olan vadeli işlem sözleşmelerini temsil eder. belirli bir hisse senedi – bu durumda Coinbase Inc. – borsadaki ilk işlem gününün sonunda. ”

FTX, halka arz öncesi sözleşmelerin Coinbase’in piyasa kapitalizasyonunun 25 milyona bölündüğünü ve sözleşme bakiyelerinin Coinbase’in ilk halka açık ticaret gününün sonunda eşdeğer miktarda Coinbase Kesirli Hisse tokenine dönüştürüleceğini belirtti. FTX, Coinbase’in 1 Haziran 2022’ye kadar halka açılmaması durumunda, halka arz öncesi sözleşme bakiyelerinin, yaygın olarak duyurulan 8 Milyar ABD Doları değerindeki piyasa kapitalizasyonunu yansıtacak şekilde nakit kullanım süresi dolacak.

Coinbase Halka Arz Öncesi Sözleşmelerinin Diğer Önemli Noktaları

Coinbase ön halka arz ürünü, FTX Derivatives Exchange ve Münih merkezli bir finansal hizmet firması olan CM-E tarafından işletilecek ve ikincisi sözleşmelerin alım ve satım fiyatlarını sağlayacak.

Coinbase CBSE sözleşmeleri, FTX borsasının düzenleme uyum politikalarına uygun olarak Amerika Birleşik Devletleri sakinleri için mevcut değildir ve borsa, potansiyel müşterilere, ürün hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmadan yatırımla ilişkili olabilecek potansiyel kayıplara karşı dikkatli olmalarını tavsiye eder.

Coinbase Global Inc , doldurduğu Form S-1’in “SEC’in piyasa ve diğer koşullara bağlı olarak inceleme sürecini tamamladıktan sonra yürürlüğe girmesinin beklendiğini” belirtti. Bu nedenle kullanıcılar, FTX halka arz öncesi sözleşmelerini potansiyel Coinbase hisse senetlerine yapılan yatırımla karıştırmamalıdır.

coingape

binance.gif