• BITCOIN/TL
  723895,470
  % -1,23
 • ETHEREUM/TL
  43131
  % -2,20
 • RIPPLE/TL
  13.65
  % -1,85
 • BITCOIN CASH/TL
  5644.59,448
  % -2,22
 • LITECOIN/TL
  1715.91
  % -3,21
 • COSMOS HUB/TL
  201.87
  % 1,51
 • CARDANO/TL
  6.7
  % -1,84
 • TETHER/TL
  27.1
  % 0,17

Flare Finance Jetonları YFLR, YFIN, YMIN Flare Topluluğu Tarafından Tanıtıldı

binance.gif

Yakında piyasaya sürülecek programatik bir blok zinciri olan “XRPL yardımcı program çatalı” Flare’deki ilk merkezi olmayan finansal ekosistem, artık token kullanım durumlarını topluluk meraklıları tarafından açıkladı.

YFLR, YFIN, YMIN ile tanışın

Twitter’da @antyFOMO’ya giden anonim bir blockchain uzmanı, Flare Finance tokenleri YFLR, YFIN ve YMIN sahiplerine sunulan fırsatları açıklamak için bir eğitim videosu paylaştı. Videoya göre, YFLR DAO teklifi aracılığıyla dağıtılacak. Flare Finance mekanizmalarına katılarak da kazanılabilir.

Topluluk tarafından açıklanan Flare Finance token kavramları

Flare Finance tarafından merkezi olmayan bir değişim ve stake etme ortamı olan FlareX’te YFIN stakerlarını ödüllendirmek için toplam 40.000.000 YFLR jetonu tahsis edilmiştir. Ayrıca, YFLR’li çiftler için tüm likidite sağlayıcıları, katkıları için bu tokenleri alacak.

Buna ek olarak, YFLR, Flare Finance ilerlemesiyle ilgili önemli konulardaki referandumlara katılım için gerekli bir yönetişim jetonudur: listeler, komisyon politikası, vb. Son olarak, FlareUSD ve FlareX’te bir ücret olarak kabul edilir ve FlareFarm’da YFIN çiftçiliğini teşvik eder.

YFIN, FlareX üzerinde YFIN ile herhangi bir çifte likidite sağlayarak ve FlareFarm üzerinde FLR, YFLR, FXRP ve FUSD ile çiftçilik yaparak kazanılabilir. Ayrıca YFIN, FlareLoan havuzları çerçevesinde varlıkların kredi verenler arasında dağıtılacaktır.

Flare Finance, Certik güvenlik denetimini gerçekleştirirken genel beta testine yaklaşıyor

Flare Finance ekosisteminin üçüncü belirteci olan YMIN, 75.000.000 jetonluk net arza sahiptir. FlareMine üzerinde FLR “madenciliği” yaparak ve YMIN likiditesi sağlayarak kazanılabilirler.

Ek olarak, YFIN hissesi için YFLR kazanırken madencilik oranını artırır.

Bu arada, Flare Finance yaklaşan herkese açık beta testinin lansmanını yapıyor. Daha önce U.Today tarafından kapsandığı gibi, birinci sınıf siber güvenlik tedarikçileri Certik, Flare Finance güvenlik denetçileri olarak atanmıştır.

Ayrıca, merkezi kripto para borsası Biki, FLR token sahipleri için DFLR varlıklarının DAO Flare airdropunu destekleyen ilk platform olarak duyuruldu.

u.today

binance.gif