• BITCOIN/TL
  759813,518
  % 1,13
 • ETHEREUM/TL
  45227
  % -0,34
 • RIPPLE/TL
  14.79
  % 4,90
 • BITCOIN CASH/TL
  6285.29,388
  % -1,36
 • LITECOIN/TL
  1763.24
  % -2,19
 • COSMOS HUB/TL
  191.77
  % -2,50
 • CARDANO/TL
  7.05
  % -1,28
 • TETHER/TL
  27.57
  % 0,25

Fiyat Analizi: Ethereum, Monero, FTX Token 8 Mart 2021

binance.gif

Ethereum , Şubat ayının sonundaki daha geniş piyasa geri çekilmesinden bu yana kırılmayan bir seviye olan 1.687 $ ‘da kilit bir direnç işaretini yeniden yakaladı. Monero,% 38,2 Fibonacci geri çekilme seviyesini tersine çevirmek için işlem hacimlerinden ve satın alma yoğunluğundan yoksundu. Son olarak, FTX Token, genel direncinin üzerinde bir artış gözlemledi, ancak göstergeler kısa vadeli bir tersine dönme şansı sundu.

Ethereum [ETH]

Ethereum , son 24 saatte% 6’lık bir artış sayesinde ayılardan 1.680 $ seviyesini geri aldı. Son sekiz gündeki kazançlar% 30’un üzerinde gerçekleşti ve ETH’nin 1.300 $ seviyesinden geri dönmesinin altını çizdi. Denge Hacim iki kilit destek seviyelerinde güçlü alım gösterdi – $ 1,300 işaretinde bir ve $ 1437 diğer fiyat listelerinde kuzeye doğru ilerliyor olarak. Bununla birlikte, OBV son birkaç seansta sabit yükselişler yaptı ve hatta yazı yazarken düştü.

RSI alt sadece alım bölgesini alttan çekti ve pazarda boğa gücünü zayıflatarak gösterdi. Bu fikrini takviyeli zam hacimleri ticareti içinde $ 1,834.9 sonraki testin net direksiyon öncesinde gerekli olabilir ve yukarı yönlü kendisini ayakta edildi özellikle. Geri çekilme durumunda, 1,687,65 $ ‘lık yeni ters çevrilen direnç, çok önemli bir destek hattı olarak hareket edebilir.

Monero [XMR]

Monero’nun 4 saatlik grafiğindeki düşük işlem hacimleri ve kısa gövdeli şamdanlar pazara ilginin azaldığını gösterdi ancak boğalar hala% 23,6 Fibonacci düzelme seviyesini korudu . % 38,2 seviyesinin üzerinde bir kırılma, daha geniş pazardan gelen daha güçlü ipuçlarına bağlı olabilir ve bu da Monero pazarında satın almayı teşvik edebilir.

 

ADX güçlü bir eğilim eksikliği gösteren, düşük ve 10 mark doğru işaret etti. Sermayenin kripto para birimine doğru akışı bir miktar iyimserlik yarattı, ancak CMF yarı yolun keskin bir şekilde üzerine çıksa bile fiyat kanalında kaldı . Dizin yönü tersine çevirdi ve yazma sırasında yarım çizgiyi işaret etti.

FTX Jetonu [FTT]

Bollinger Bantları üzerinde FTX Token basın anda genişledi ve fiyatı $ 31.49 direnç çevirmek bakarken yükselen oynaklığı gösterdi. Volatilitenin varlığı, büyük fiyat dalgalanmalarına izin verdi ve üst tavanın üzerinde bir kırılma, önümüzdeki seanslarda yakın görünüyordu. Stokastik RSI aşırı alım bölgesinde işlem görmesine rağmen, üst çizgiyi tekrar test ettikten sonra yukarı doğru işaret etti ve mevcut bölgesinde gecikmeli bir kalış gösterdi.

Bununla birlikte, piyasadaki doygunluk nedeniyle kısa vadeli bir geri çekilme olasılığı da vardı. Basın zamanı destek seviyesinin altına düşmek, bir sonraki savunma hattını 24.67 $ ‘da vurgulayacaktır.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif