• BITCOIN/TL
  723040,212
  % -1,16
 • ETHEREUM/TL
  43141
  % -1,91
 • RIPPLE/TL
  13.72
  % -1,08
 • BITCOIN CASH/TL
  5659.19,695
  % -1,57
 • LITECOIN/TL
  1724.44
  % -1,62
 • COSMOS HUB/TL
  202.17
  % 2,74
 • CARDANO/TL
  6.73
  % -1,24
 • TETHER/TL
  27.11
  % 0,23

Facebook, Amazon, Netflix ve Google Hisse Senetleri Artık DeFi’de

binance.gif

Temel Çıkarımlar

Layer 2 DEX Injective, Facebook, Amazon, Netflix ve Google’dan başlayarak hisse senedi ticaretini başlatıyor.

Taşınma, Terra ve Band Protokolü ile ortaklık sayesinde sağlanıyor.

Hisse senetleri sıfır gaz ücreti ile USDT ile satılacak.

Injective Protocol hisse senedi ticaretini başlatıyor. Facebook, Amazon, Netflix ve Google, merkezi olmayan borsada listelenen ilk hisse senetleri olacak.

Daha Fazla Sentetik Hisse Kripto’ya Geliyor 

Injektif , alışverişini ticareti 2 türevleri ile inşa yüksek hızlı tabaka Cosmos SDK , Perşembe günü geleneksel hisse senetleri ekliyor.

Başlangıçta, Facebook, Amazon, Netflix ve Google için ticarete izin verecekler ve daha sonraki bir tarihte daha fazlası eklenecek. Bu hisse senedi koleksiyonuna halk arasında FANG adı verilir ve yatırımcılara son zamanlarda en büyük getirilerin bir kısmını kazandırmıştır.

Ekip, hareket için Terra ve Band Protokolü ile ortaklık kuruyor  ve Terra , oracle teknolojileri aracılığıyla hisse senedi tokenasyonu ve Bant besleme fiyat verileri sunuyor.

Injective Protocol CEO’su Eric Chen bugün haberi duyurdu:

“Hisse senetlerine yatırım yapmak, dünya çapında milyarlarca insan için hala erişilemez durumda iken, mevcut platformlar bekçi görevi görüyor ve teknik zorluklar yaşıyor. Injective, herkesin sıfır ücretle hisse senedi alıp satmasına izin vermek için bu göze çarpan sorunları sorunsuz bir şekilde gidermeye yardımcı oluyor. “

Güncelleme, merkezi olmayan bir borsada türünün ilk ürünüdür.

Önemli döviz FTX ileri sanayi bastırıyor odaklanmayı yerleştirmiş olsa da, bu ay Nasdaq Airbnb emrini listeleme , hisse senetleri Defi içinde yaygın olarak kullanılabilir olmamıştı. Injective, Injective Solstice V2 ağındaki hisse senetlerini listeliyor ve bunlar USDT cinsinden satın alınabilecek.

Injective, hisse senetlerini sıfır gaz ücreti ile sunuyor. Hisse senedi tüccarları genellikle piyasa yapıcı indirimler yoluyla yüksek ücretlere tabidir.

Bu gelişme, DeFi’nin sona ermediğini ve geleneksel finans piyasalarından daha fazla özelliği dahil ederek adımlar atmaya devam ettiğini gösteriyor.

Açıklama: Yazım sırasında, bu özelliğin yazarı, diğer bazı kripto para birimleri arasında ETH’ye sahipti. 

cryptobriefing

binance.gif