• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Ethereum Fiyat Analizi 09 Nisan 2021

binance.gif

Grafiklerde, Ethereum 2000 $ işaretini bir kez daha geçti ve bu alanı taleplerden birine çevirebilir. 2150 $, Ether’in geçen hafta oluşturduğu bir aralığın üst sınırını temsil eden kilit bir direnç seviyesidir.

Ethereum 1 günlük grafik


Geçen hafta ETH’nin 1950 ila 2050 ABD Doları arasında bir aralık oluşturduğunu gördü. Günlük grafikte, bu süre anlamlı olacak kadar uzun değil. 2150 $, 4 ve 6 saatlik grafiklerde bir arz alanıdır ve ETH’nin daha yüksek bir hareketi ima etmek için onu çevirmesi gerekecek.

ETH grafiğinde daha önemli bir model, fiyatın Nisan ayı sonlarında patladığı simetrik üçgendi. Bu devam modeli, önümüzdeki haftalarda ETH için 2500-2550 dolarlık bir teknik hedef öngörüyor. Fibonacci uzatma seviyeleri de aynı bölgede bir hedef verdi.

 

Teknik göstergeler, ETH’nin yükselişinin arkasındaki güçlü talebe işaret etti ve momentum, kuzeye doğru hızlı dalgalanmaların göstergesi olmasa da yükselişte kaldı.

Gerekçe

Birikim / Dağıtım hattı istikrarlı bir yükseliş trendindeydi ve şimdiye kadar Ether’in rallisinden hiçbir sapma göstermedi. Chaikin Para Akışı da +0.05’in üzerindeydi ve Haziran 2020’den bu yana çoğu zaman bu değerin üzerinde kaldı.

Bu, piyasaya net sermaye akışını gösterdi.

ETH üçgen modelden çıkarken RSI nötr 50’nin üzerine çıktı ve devam eden bir yükseliş trendini gösterdi.

Geçen hafta 1960-2040 dolarlık alanı talep etmek için çevirmek sağlıklı bir yükseliş gelişmesiydi.

Sonuç

Eğilim ETH için yükseldi. 2150 doları aşmak ve aynısını yeniden test etmek, önümüzdeki haftalarda 2500 doları hedefleyen bir satın alma fırsatı sunacaktır.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif