• BITCOIN/TL
  566032,715
  % -1,90
 • ETHEREUM/TL
  38946
  % -1,55
 • RIPPLE/TL
  10.83
  % -0,09
 • BITCOIN CASH/TL
  2355.41,570
  % -1,00
 • LITECOIN/TL
  1884.81
  % -1,41
 • COSMOS HUB/TL
  217.73
  % -3,55
 • CARDANO/TL
  7.79
  % -1,14
 • TETHER/TL
  20.82
  % 0,47

En tepede Dogecoin satın aldıysanız, seçenekleriniz nelerdir?

binance.gif

DOGE, DOGE taklitçilerinin çift haneli kazançlar sağladığı ve borsalardaki tüccarlara yüksek yatırım getirisi sunduğu ölçüde, bu altseasonu bir araya getirdi . DOGE, 0,5 dolar seviyesinde bile piyasa değeri açısından dördüncü sırada yer alıyor ve fiyat rallisindeki direnç artık görülebiliyor, son iki haftada arttı.

Bu, diğer memecoinlerin dirençle karşılaştığı fiyat artışlarına benzer. DOGE durumunda, birkaç zincir içi analistin tahminlerine ve analizlerine dayanan 0,51 dolar seviyesinde güçlü bir direnç var. IntoTheBlock’un cari fiyatın etrafındaki paranın In-Out’u, aktif cüzdanların mevcut fiyatın etrafında pozisyonları bulunduğunu gösteriyor, toplamda% 87’nin negatif ROI’ye sahip olduğunu gösteriyor.

Lunarcrush’ın yukarıdaki tablosuna göre, sosyal hacim yaklaşık 3 gün önce 9 Mayıs’tan sonra zirveye ulaştı ve şimdi sosyal hacim düştü. Sosyal hacimdeki bu düşüş, fiyattaki düşüşe karşılık gelir. İkisi arasında doğrudan bir ilişki var.

DOGE’ye olan talebin artması ve zirvede benzersiz adreslerin sayısındaki artış, tüccarların en tepede DOGE satın aldığını gösteriyor. Bu tüccarlar, mevcut fiyat seviyesinde negatif ROI’ye sahip olanlardır, ancak önümüzdeki haftalarda ROI’de bir değişiklik bekleyebilirler. Yana DOGE HODLers büyük bir konsantrasyon ile bir altcoin, fiyat büyük ölçüde balina cüzdan yarattığı satış baskısı ile belirlenir.

 

İşlem sayısı, 100 bin adrese yakın, şu anda DOGE için güçlü bir direnç seviyesi olan 0,48 ila 0,51 dolar arasında pozisyon tutuyor. Bu, HODLers’ın portföyünde çift haneli bir kayıp anlamına gelebilir, ancak 0,8 $ seviyesine yakın bir geri dönüşün kayıpları azaltması muhtemeldir.

Tüccarlar, XRP’nin aksine, DOGE’nin büyük HODLers tarafından yüksek sosyal etkileşim ve konsantrasyon olduğu için fiyat düşüşünden kurtulacağını tahmin ediyorlar. XRP’de durum böyle değil. Bununla birlikte, XRP’nin 2017’deki rallisinin eşsiz olduğunu ve 2021’deki birkaç alt sezonun ardından toparlanmanın tamamlanmadığını belirtmek önemlidir. DOGE ve diğer en iyi memecoinlerin getirilerinin 2021’de çoğu tüccar portföyündeki en büyük değişkenler olması muhtemeldir.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif