• BITCOIN/TL
  571152,286
  % 0,74
 • ETHEREUM/TL
  42392
  % -1,23
 • RIPPLE/TL
  10.07
  % -0,28
 • BITCOIN CASH/TL
  5052.65,675
  % -1,45
 • LITECOIN/TL
  1853.22
  % -3,75
 • COSMOS/TL
  497.04
  % -2,14
 • CARDANO/TL
  19.23
  % -4,28
 • TETHER/TL
  13.71
  % 1,38

Dvision Network, Limited Edition Serisinin ilk NFT Karakterini Yayınlıyor

binance.gif

Blockchain tabanlı sanal gerçeklik platformu Dvision Network, nihayet OpenSea Marketplace’te açık artırma için yerleştirilecek ilk sınırlı sürüm NFT öğesini yayınlıyor. Dvision bunu 30 Mart 2021’de bir tweet ile açıkladı .

Limited Edition serisinden Dvision Boy ilk karakteri

Tweet’e göre müzayedeye çıkacak ilk ürün “Dvision Boy” karakteri. NFT karakteri, merakla beklenen Limited Edition serisinin ilkidir ve Dvision ekosistemi için yeni bir çağ başlatacak.

OpenSea pazarındaki açık artırma 31 Mart KST saatiyle 15.00’te başlayacak ve bir hafta sürecek. NFT severler ve yatırımcılar, son teslim tarihi geçene kadar NFT maddesine teklif verebilecekler.

Dvision Boy , Dvision Metaverse içinde avatar olarak kullanılacak ilk ve birincil NFT karakteridir. Dvision ayrıca, “Dvision Boy” satın alan kişinin, Dvision Metaverse’nin yıl içinde tamamen piyasaya sürülmesiyle çeşitli teşviklere hak kazanacağını da ortaya koydu.

Dvision Network’ün daha önce 15 Mart’ta sınırlı sayıda NFT karakterinden beşini yayınlamayı planladığını açıklamıştı. Blockchain platformu ayrıca karakterlerin OpenSea pazarında birer birer açık artırmaya çıkarılacağını belirtti.

Dvision Boy, beş karakterden ilkidir ve alıcı, Dvision NFT pazarında piyasaya sürülecek sınırlı sürüm serisinden NFT varlıklarını almak için özel erişime sahip olacaktır. Ek olarak, Dvision Network, birincil ve ikincil piyasalarda alınıp satılabilen diğer sınırlı sürüm serilerinden NFT’ler de dahil olmak üzere başka teşvikler de ekleyecektir.

NFT’ler, Dvision Network’ün kritik bir yönü

NFT’ler son zamanlarda kripto alanına hâkim oldu, daha fazla insan çalışmalarının dijital versiyonlarını yapıyor ve bunları farklı NFT pazarlarında satıyor. Bir sanal gerçeklik blok zinciri platformu olarak NFT’ler, Dvision ekosisteminin önemli bir bölümünü temsil eder.

Dvision şu anda, kullanıcıların NFT öğeleri oluşturup satmasını sağlayacak yerel NFT pazarını geliştiriyor. Ayrıca, platform önümüzdeki haftalarda metaverse önemli bir rol oynayacak daha fazla NFT öğesi yayınlayacak.

NFT’lerin geliştirilmesinin yanı sıra, Dvision Network, yerel belirteç DVI’sını birden fazla borsada listelemek için çalışıyor.

Birkaç hafta önce Dvision Network, Bithumb Open yarışmasını kazandığını açıkladı. Sonuç olarak, DVI jetonu, 29 Mart 2021’de borsanın Kore Won piyasasında listelendi.

Bu, Bithumb tarafından bir alım satım çiftinin DVI / KRW eklendiği ve tokenı daha fazla tüccar ve yatırımcıya ifşa ettiği anlamına gelir.

DVI, daha önce Bithumb’da DVI / BTC çifti olarak listelenmişti ve bu gelişme, blockchain platformu için önemli bir gelişme. Dvision Network, son haftalarda imzalanan yeni ortaklıklar ile büyümeye devam ediyor.

Division Network, 30’unda Çin’in en büyük VR hizmet platformu olan ZMVR ile bir Mutabakat Muhtırası imzaladığını duyurdu. Bu anlaşma kapsamında iki taraf, blok zinciri tabanlı VR çözüm teknolojisi geliştirip inşa ederek karşılıklı faydalar yaratacak ve potansiyel iş fırsatlarını keşfedecek. Ayrıca, iki platform, bağlı ürün ve hizmetlerin tanıtımı ve pazarlanması için gerekli bilgileri paylaşacak.

Dvision Network hakkında 

Dvision Network , kullanıcıların fuarlar ve oyunlar gibi metaverse içerikleri kolayca deneyimleyebilmeleri için web tabanlı gerçek zamanlı akışlı 3D VR metaverse hizmeti sağlar. Division platformunda, herhangi bir geliştirme ile ilgili uzmanlık olmadan herkes kolayca NFT öğeleri oluşturabilir. Dvision’un NFT ticaret sistemi, içerik oluşturucuları ve tüketicileri aracılar olmadan doğrudan birbirine bağlayarak para kazanmayı mümkün kılar. Bu, sanal dünyayı gerçekliğe bağlamaya hizmet eder.

Tüm bu ürünler, Uniswap, Bithumb, Coinone ve Hoo dahil olmak üzere çeşitli borsalarda listelenen Dvision Network yardımcı programı jetonu DVI tarafından desteklenmektedir.

ambcrypto

binance.gif