• BITCOIN/TL
  1103895,167
  % 3,38
 • ETHEREUM/TL
  59618
  % 3,39
 • RIPPLE/TL
  17.69
  % 2,22
 • BITCOIN CASH/TL
  6468.54,535
  % 1,16
 • LITECOIN/TL
  2026.31
  % 2,31
 • COSMOS HUB/TL
  268.62
  % 2,66
 • CARDANO/TL
  11.2
  % 3,68
 • TETHER/TL
  28.93
  % 0,01

Dubai Merkezli Kripto Fonu, Bitcoin’i “işe yaramaz” olarak nitelendiriyor, Polkadot ve Cardano için 750 Milyon Dolarlık Ticaret Yapmayı Planlıyor

binance.gif

Pek çok yatırım şirketi için, bitcoin belki de satın almaya değer tek varlıktır. Popülerliği ve değeri, varlığa diğer altcoinlerin henüz ulaşamadığı benzersiz bir güvenilirlik kazandırır.

Ancak Dubai merkezli bu küresel yatırım kripto fonu için Bitcoin, amiral gemisi bir dijital varlığın gereksinimlerini karşılamıyor. Bu nedenle, firmanın Polkadot (DOT) ve Cardona (ADA) karşılığında 750 milyon dolar değerinde şaşırtıcı bir kıyaslama varlığını satma kararı. Gözetiminde 1 milyar dolara sahip olan FD7 Ventures, şirketin bu altcoinlerin sahipliğindeki pozisyonlarını yükseltmeye yardımcı olmak için yukarıda belirtilen altcoinleri 30 gün içinde güvence altına alacak.

“Bitcoin aslında oldukça kullanışsız.” FD7 Direktörü diyor

FD7 girişimlerinin genel müdürü, Bitcoin hakkındaki görüşlerini kişisel olarak öne süren Prakash Chand, varlığı “oldukça yararsız” olarak nitelendirdi . Bitcoin’in güvenilirliğinin çoğunun, giriş niteliğindeki kripto para birimi konumundan geldiğine dikkat çekiliyor.

“Bitcoin’in pazara ilk giren olması ve toplumun ona bir değer deposu olarak anlam vermesi bir yana, Bitcoin’in aslında oldukça faydasız olduğunu düşünüyorum. O iddia ediyor. Cardano, Polkadot ve Ethereum gibi projeler yeni internet ve Web 3.0’ın temelini oluşturuyor ” diye ekledi.

Bitcoin, yerini üç altcoine kaybedeceğini tahmin etti

Firmanın yatırımcıları altcoin varlıklarını çeşitlendirmeye çalışırken, Bitcoin’den Cardano’ya (ADA) ve Polkadot’a (DOT) dönüşüm süreci halihazırda devam ediyor ve Mart ayına kadar tamamlanması bekleniyor.

Piyasayı incelemek ve altcoin piyasası hakkında derinlemesine araştırma yapmak için zamanını ayıran Chand, Bitcoin’in yakın vadede önde gelen bazı altcoin’ler kadar değerli olmayacağını tahmin ediyor. Ona göre Ethereum, Cardano ve Polkadot gibi altcoin’ler yakın gelecekte değer olarak Bitcoin’i geçecek.

Şöyle alıntı yaptı:

“Kriptodaki en parlak beyinlerle çok zaman geçirecek kadar şanslıydım ve Ethereum, Cardano ve Polkadot’un her birinin önümüzdeki birkaç yıl içinde Bitcoin’den daha değerli olacağına bahse girmeye hazırım.”

Sırasıyla 5. ve 6. en değerli kripto para birimleri olan Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) geçmişte çok iyi performans gösterdi. Geçen yıl Ağustos ayında piyasaya sürülen DOT oldukça yeni olsa da, varlığa olan talep yüksek kalmayı başardı.

Son kontrolde DOT, 2,90 $ ‘lık lansman fiyatından% 164 artışla 30 $ değerindedir. Kendini “akıllı sözleşmeler için halka açık bir blockchain platformu” olarak tanımlayan Cardano , pazar performansında birçok altcoin’i geride bıraktı. Son zamanlarda, varlık 580 milyon dolarlık açık faizin fiyatını 1 doların üzerine çıkardıktan sonra geçici olarak üçüncü sırayı yeniden kazandı.

Ancak her iki varlık da benzerlerinden daha iyi performans gösteriyor olsa bile, Bitcoin’i geride bırakmak, hem ivme hem de benimseme açısından ölçeklenmeyi gerektiren bir engeldir. Bu nedenle, zirve maratonunun nasıl ve ne zaman başlayacağı görülecektir.

zycrypto

 

binance.gif