• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Don-Key, Sosyal Verimli Tarım Platformu için Özel Finansmanda 2,2 Milyon Dolar Topladı

binance.gif

Don-key.finance , toplayıcı çiftçilik bir Defi verim, geçtiğimiz günlerde ilk özel fon tamamlandığını duyurdu ünlü yatırım şirketlerinden gelen toplam $ 2,2 milyon toplama. Finansman turuna Genesis Block, MarketAcross, Black Edge Capital, AU21, Spark Digital, Solidity Ventures, MoonWhale ve Morningstar Ventures gibi yatırımcılar katıldı.

Fonlar, likidite sağlayıcılarını bir araya getirecek ve çiftçileri bir araya getirecek eToro benzeri bir sosyal platform geliştirmek için kullanılacak. Bunu yaparak Don-Key, DeFi’ye yatırım yapma ve ticaret yapma deneyimini daha az şeffaf ve daha kapsayıcı hale getirmek için dünyanın dört bir yanındaki yatırımcıları birbirine bağlar.

Bu ‘tek durak noktası’ yatırımcıları, DeFi meraklılarını ve çiftçileri birbirleriyle etkileşimde bulunmaları, Don-Key’e katıldıktan sonra fikirleri takip edip paylaşmaları için birbirine bağlar. Görevleri, DeFi yatırımlarını herkes için her yerde daha erişilebilir hale getirirken, geleneksel getiri çerçeveleme platformlarına bağımlılığı azaltmaktır.

Don-key, deneyimli çiftçileri ve tüccarları takip ederek ve stratejilerini küçük bir yönetim ücreti karşılığında kopyalayarak birinci sınıf Defi ticaret stratejilerine kolay erişim sağlar. Bu konsept, daha az deneyimli veya DeFi dünyasına girmek isteyen düşük sermayeli yatırımcılar veya oyunlarını geliştirmek isteyen DeFi Çiftçileri için özellikle faydalıdır .

Don-key platformu, en iyi çiftçileri takip ederek ve platformun lider tablosuna göz atarak çiftçilik fırsatlarına abone olmak için bir otomatik yatırım aracı olan “Copy Farming” dahil olmak üzere bir dizi özellik sunar. Hizmet listesi ayrıca yatırım havuzunu ve sürükle ve bırak stratejisi oluşturmayı da içerir.

Kripto varlıklarını likidite için bir araya getirerek ” verim çiftçiliği ” fırsatlarına erişebilecekler . Hizmet, esas olarak, kullanıcıların park etmiş varlıklarını bir DeFi pazarına yatırması ve bu mevduatlar üzerinden faiz kazanması ile ilgilidir.

Üstelik platform, Don-key Finance ekosistemini güçlendirmek için kendi yerel belirtecini dağıtıyor. ‘DON Token’ olarak adlandırılan, aylık ticaret sonuçları, yatırım getirisi, risk seviyesi, varlık maruziyeti ve daha fazlasına dayalı olarak tüm çiftçilere airdrop edilecektir.

Jetonu BSC ile entegre etmek için Don-Key

DON tokenleri, çiftçinin kendi stratejilerine dayalı verimini ve Don-key’in toplam aylık getirisinden orantılı bir aylık temettüyü temsil eder.

Don-key’in Binance Akıllı Zincir ile yaklaşan entegrasyonu, aynı zamanda token sahiplerinin istedikleri zaman paraya çevirmelerine veya nakde çevirmelerine olanak tanıyan büyük bir kilometre taşı olacak.

Haberleri yorumlayan Don-Key’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Gil Shpirman, “Vizyonumuzun hayata geçtiğini görmek için çok heyecanlıyız, bence projemizle ilgili çok özel olan şey, üzerinde çalışan herkesin , ayrıca lansmanımızdan sonra gelecekteki bir kullanıcı olacak. Bu, her projede gördüğünüz bir şey değil ve bence burada inşa etmeye çalıştığımız şeylerin çoğunu söylüyor. “

GBV’nin Kurucu Ortağı ve Ortağı Leslie T de şunları ekledi: “Sosyal ticareti DeFi’ye getirmek için Don-Key ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz. DeFI endüstrisinin büyümesi nefes kesici oldu, ancak deneyim birçok yeni kullanıcı için hala zor. Don-Key, bunu özelleştirilebilir stratejilerle ele alır ve ‘kopyalı çiftçilik’, ortak kullanıcı için karar vermeyi kolaylaştırır. Ürünü geliştirmeyi ve onlarla birlikte özellik setini büyütmeyi dört gözle bekliyoruz. “

Küresel ekonomide belirsizliğin arttığı bir dönemde, 63 milyar dolardan fazlası DeFi protokollerine kilitlendi. Borç verme, ödemeler ve türev platformları büyük bir pazar payına hükmederken, faiz getiren hesaplar DeFi ürünleri için en büyük benimseme faktörlerinden biri olmaya devam ediyor.

newsbtc

binance.gif