• BITCOIN/TL
  720754,230
  % -1,66
 • ETHEREUM/TL
  43018
  % -2,26
 • RIPPLE/TL
  13.67
  % -1,30
 • BITCOIN CASH/TL
  5650.97,198
  % -1,89
 • LITECOIN/TL
  1724.66
  % -1,33
 • COSMOS HUB/TL
  201.96
  % 2,41
 • CARDANO/TL
  6.72
  % -1,39
 • TETHER/TL
  27.11
  % 0,22

DigitalBits (XDB) Blockchain, Mainnet 2.0’ı Başlattığını Duyurdu

binance.gif

DigitalBits (XDB) blok zincirinin geliştirilmesinin arkasındaki kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan XDB Foundation, mainnet 2.0 yinelemesini gururla yayınladı. İşlevsellik, benimseme ve ‘likidite madenciliği‘ araçları açısından anlamlı güncellemeler hayata geçirildi.

DigitalBits (XDB) 2.0’daki yenilikler nelerdir?

Basın açıklamasına göre, b2b odaklı DigitalBits (XDB) blok zinciri ikinci yinelemesini başlattı. Gerçek kelime benimseme açısından, ana yeniliği markalı stabilcoin kavramıdır.

Blockchain tabanlı varlıkların faydalarını modern fiat para birimlerinin istikrarı ile birleştiren kurumsal dijital para birimleri grubunu temsil eder. DigitalBits markalı stabilcoinler, merkezi olmayan uygulamalara ve ödeme protokollerine kolayca entegre edilebilir.

Örneğin, DigitalBits (XDB), Zytara ve Prime Trust ortaklığıyla çıkarılan markalı bir stabilcoin olan Zytara US Dollar (ZUSD) ‘yi tanıttı. Zytara, oyuncular için dijital bir bankacılık platformudur, yani bu stabilcoin, hızla büyüyen e-spor segmentinin ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Zytara’nın dijital para birimi genel müdürü Lisa Loud, bu dönüm noktasının DigitalBits ve Zytara arasındaki uzun vadeli işbirliğinin bir parçası olduğunu vurguladı:

2020’de Ethereum’da ZUSD’nin başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinin ardından, Zytara dolarını DigitalBits blok zinciri ağına genişletme vizyonumuzu gerçekleştirmek için ortaklarımızla birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.

DigitalBits, altyapısı açısından güncellenmiş belgeler, belirteçler, yeni kılavuzlar ve öğreticilerle yeni ana ağ yinelemesini sunar.

Uniswap (UNI) likidite ödül programı yenilendi

Bir dizi iddialı dönüm noktasının başarısını kutlamak için XDB vakfı, Ethereum tabanlı DEX’in önde gelen Uniswap (UNI) üzerindeki likidite ödülleri programını genişletmeye karar verdi.

Yeni likidite ödül programı, tüm XDB sahiplerinin yararına XDB-ZUSD ticaret çiftinin etkinleştirilmesini içerecek.

XDB Vakfı’nın genel müdürü Michael Gord’a göre, yeni yineleme, DigitalBits (XDB) ekosistemine yeni başlayanları karşılamak için tasarlandı:

Mainnet 2.0 ve ilgili uygulamalarla etkileşim kurmaya başlayan hem yeni hem de mevcut ekosistem katılımcılarını dört gözle bekliyoruz

Mainnet 2.0 güncellemesinin etkinleştirilmesinden sonra, DigitalBits (XDB) düğümleri, “stabilcoin-as-service” araçları aracılığıyla aynı altyapı ortağı Stably tarafından çalıştırılacaktır.

u.today

binance.gif