• BITCOIN/TL
  721260,220
  % 0,78
 • ETHEREUM/TL
  43908
  % 1,18
 • RIPPLE/TL
  13.66
  % -0,22
 • BITCOIN CASH/TL
  6366.93,279
  % 8,28
 • LITECOIN/TL
  1735.42
  % -0,26
 • COSMOS HUB/TL
  190.6
  % 0,26
 • CARDANO/TL
  6.68
  % -0,03
 • TETHER/TL
  27.3
  % 0,09

Digital Finance Group’ tan, Polkadot’a 20 Milyon Dolarlık Yatırım

binance.gif

Bir blockchain yatırım şirketi olan Digital Finance Group (DFG) , bu blockchain’i kullanmak isteyecek projeleri desteklemek için Polkadot’a adanmış 20 milyon dolarlık bir fon açıklamaya karar verdi .

Fon, toplamda 550 milyon doları yönetiyor ve daha önce Cosmos, Ethereum Classic ve Ethereum’a yatırım yaparken, şirket portföyünde Ledger X, Bloq, Circle ve Brave yer alıyor .

Digital Finance Group neden Polkadot’a yatırım yaptı?

Digital Finance Group’un kurucusu James Wo , fonun özellikle Polkadot’a yatırım yapma nedenleri hakkında şunları söyledi:

Polkadot’un ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik yeniliklerinin, blok zinciri teknolojisinin kitlesel olarak benimsenmesinin anahtarı olduğuna inanıyoruz. Kurucu ve geliştirici ekiplerin deneyimi ve uzmanlığı Polkadot’u diğer blok zinciri projelerinden ayırıyor ve Polkadot ekosisteminin büyümesini daha da ileriye taşıyacak uygulamaların geliştirilmesini desteklemek için Polkadot Ekosistem Fonu’nu duyurmaktan çok memnunuz ”.

Polkadot ile ilgili son gelişmeler

İlk olarak , 3 milyar dolar ‘a kadar kilitli olan DOT’un değeri açısından , Polkadot, giderek daha fazla dikkat çeken nispeten yeni bir proje.

Borsalar da dikkat çekti, öyle ki Bitfinex geçtiğimiz günlerde Polkadot (DOT) çiftinin Bitcoin (BTC) ile platformda ticaret için listelendiğini duyurdu .

Ocak ayının sonundaki verilere göre, DOT 2021’in başından bu yana % 100’den fazla bir artış kaydetti ve tek bir token başına 20 $ değerine ulaştı ve şu anda aslında sonuncusunda neredeyse % 3’lük bir artışla 24 dolar ‘da duruyor. 24 saat.

Dahası, birkaç saat önce Polkadot Plasm Network’ün paraşeni, Binance Labs liderliğindeki bir yatırım turunda 2,4 milyon dolar aldı.

Kısa süre önce Curve Finance, ücretlerden tasarruf etmek için Polkadot’un blok zincirini genişletmek istediklerini açıkladı.

Fon, toplamda 550 milyon doları yönetiyor ve daha önce Cosmos, Ethereum Classic ve Ethereum’a yatırım yaparken, şirket portföyünde Ledger X, Bloq, Circle ve Brave yer alıyor .

 

binance.gif