• BITCOIN/TL
  722849,707
  % -0,27
 • ETHEREUM/TL
  44034
  % 0,67
 • RIPPLE/TL
  13.59
  % -1,24
 • BITCOIN CASH/TL
  6407.89,499
  % 8,59
 • LITECOIN/TL
  1737.59
  % -0,89
 • COSMOS HUB/TL
  190.45
  % -0,53
 • CARDANO/TL
  6.68
  % -0,97
 • TETHER/TL
  27.33
  % -1,04

DC Comics, Batman ve Superman NFT’lerini Ücretsiz Dağıtacak

binance.gif

Amerikan çizgi roman yayıncısı DC Comics, değiştirilemez token koleksiyonunu başlatmak için Palm NFT Studio ile ortaklık kurdu. NFT’lerde Superman, Batman, Wonder Woman ve daha fazlası gibi süper kahramanlar yer alacak.

NFT olarak DC’nin Süper Kahramanları

ABD’nin en büyük ve en eski çizgi roman şirketlerinden biri olan DC Comics, başka bir süper kahraman koleksiyonu yayınlayarak NFT çabalarını ikiye katlayacak .

DC’nin bu seferki ortağı, kültür ve yaratıcılık için blok zinciri ağı olacak – Palm NFT Studio. 5 Ekim’den itibaren koleksiyonlar, DC FanDome’un tüm yeni ve mevcut kayıtlı üyelerine sunulacak, ikincisi ise sosyal medya kanallarıyla ilgilenenler için geçerli olacak.

DC Comics’in Yayıncı ve Baş Yaratıcı Sorumlusu Jim Lee, Batman, Superman, Wonder Woman, Green Lantern ve Harley Quinn gibi karakterleri içereceği için dijital koleksiyonu kendi elleriyle seçecekti. Girişim ayrıca her karakter için üç nadirlik seviyesinde üç kapak toplama fırsatı verecek.

Örnek olarak, Wonder Woman hayranları bir Ortak NFT (1987’nin Wonder Woman #1, George Pérez tarafından), Rare NFT (2021’in Nubia ve Amazons #1, Alitha Martinez tarafından) ve Efsanevi NFT (2021’in Gelecek Durumunda Yara Flor: Jenny Frison tarafından Wonder Woman #1.)

Marvel Geride Kalmaz

DC Comic’in en büyük rakibi olan Marvel Entertainment’ın da değiştirilemez bir token koleksiyonu başlatarak NFT çılgınlığına katıldığını belirtmekte fayda var.

Geçen ay bildirdiği gibi , ilk resmi Spider-Man NFT’lerini yayınlamak için blockchain tabanlı dijital koleksiyon pazarı VeVe ile ortaklık kurdu. İlk seri, süper kahramanın 40 ila 400 dolar arasında değişen beş varyasyonunu içeriyordu.

Marvel Entertainment Başkanı Dan Buckley, yakın gelecekte daha fazla dijital süper kahraman koleksiyonu çıkarabileceğinden, Örümcek Adam’ın takas edilemez jetonlarını serbest bırakmanın sadece bir başlangıç ​​olduğunu belirtti:

“Örümcek Adam, Marvel Evrenindeki en efsanevi Süper Kahramanlardan biridir, bu nedenle VeVe ile küresel dijital koleksiyon deneyimimizi başlatmanın daha iyi bir yolu yoktu. Marvel hayranlarına ve koleksiyonerlerine Ağustos ayı boyunca ve sonrasında daha da heyecan verici indirimler getirmek için sabırsızlanıyoruz.”

Şirket, lansmandan sonraki 24 saat içinde 60.500 dijital heykelin tamamının satıldığını duyurduğundan, ilk baskının başarılı olduğu görülüyor.

Kısa bir süre sonra Marvel Entertainment , Captain America, Bucky Barnes ve Red Skull gibi daha ikonik kahramanlarla yeni bir dijital koleksiyon yayınlayarak NFT evrenini genişletti .

cryptopotato

binance.gif