• BITCOIN/TL
  586009,532
  % 2,24
 • ETHEREUM/TL
  35723
  % 1,25
 • RIPPLE/TL
  10.21
  % 1,09
 • BITCOIN CASH/TL
  5726.48,368
  % 1,71
 • LITECOIN/TL
  1762.03
  % 2,65
 • COSMOS/TL
  312.18
  % 4,93
 • CARDANO/TL
  19.93
  % -0,25
 • TETHER/TL
  9.39
  % 0,35

Dash, v0.17 Platformunun testnet Aşamasını Duyurdu

binance.gif

Dash, profil resimleri, kişi listeleri ve okunabilir kullanıcı adlarıyla sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunacak olan v0.17 platformunun testnet aşamasını duyurdu .

Duyuruya göre, deneyim, çeşitli anketlerde kullanım kolaylığı sorunları olarak gösterilen kripto paranın kitlesel olarak benimsenmesinin önündeki en önemli engelleri ele alacak.

DashPay’in diğer özellikleri arasında, firmanın ödemelerde kolaylık sağlayacağını ortaya koyduğu avatarlar ve iletişim listeleri yer alıyor. Temmuz ayında, Dash Core Group’un platform test ağını yıl sonundan önce başlatmayı planladığı bir rapor ortaya çıktı.

Dash, yeni platformun hedefi doğrultusunda, testnet ortamının % 95 Dash Core Group’a ait olan Evonet platformundan beş kat daha büyük olduğunu söylüyor.

“ Bu bigges t Dash Platformu dağıtım ,” duyuru okur.

Büyük kripto benimseme yolunda önemli bir adım

Duyuru ayrıca, platformun piyasaya sürülmesinin, ana akım kripto benimseme için uzun vadeli hedefin gerçekleştirilmesinde en önemli başarı olacağını da sözlerine ekledi.

Brave UX ve pazar araştırma firması Clutch tarafından yapılan 2016 anketine göre,% 90’dan fazlası bir hizmeti veya web sitesini kullanırken iyileştirilmesi gereken en önemli şeyin kullanım kolaylığı olduğunu kabul etti.

Yeni platformun özellikleri iyileştirildi

Dash grubu, kullanıcılar için her zaman daha iyi kullanıcı verimliliği sağlamaya çalıştığını ve yeni ürünlerinin çoğunun bu tür hedeflerle uyumlu olduğunu söylüyor.

Dash ayrıca, yeni bir protokol güncellemesinin ayrıntılarını sunarak, sınırsız bir kredi para basma güvenlik açığını güncellediğini ortaya koydu. Ayrıca, yeni v0.17 testnet’in tam hafif istemci desteğini geliştirmek için ekstra özelliklere sahip olduğunu belirtti.

Dash, şirketin v0.17’de durmadığını söylüyor ve testnetten sonra v0.18’in sırada olacağını belirtiyor. Dash’e göre yeni özellik, Dash platformundaki Android ve iOS uygulamaları için gelişmiş kullanılabilirlik işlevselliği sunacak.

Dash ayrıca, insan tarafından okunabilir bir adrese sahip bir sosyal kripto ödeme cüzdanı olan DashPay için genel alfa’yı da duyurdu.

invezz

binance.gif