• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

CryptoCom, PSG’nin İlk Resmi Kripto Platformu Ortağı Oldu

binance.gif

Fransız futbol devi Paris Saint-Germain (PSG), dijital varlık ticaret platformu CryptoCom’u kulübün ilk resmi kripto platformu ortağı haline getirecek çok yıllı yeni bir anlaşma duyurdu.

CryptoCom ve PSG, NFT’leri Başlatacak

Ortaklık anlaşmasına göre, CryptoCom sponsorluk ücretinin önemli bir kısmını ödemek için yerel token CRO’sunu kullanacak. Borsa ayrıca, kulübün önümüzdeki aylarda yayınlayacağı işbirlikçi ve özel Fungible Olmayan Jetonları (NFT’ler) barındıracak.

PSG yaptığı duyuruda, Paris tarafının yakın zamanda “spor tarihinin en güçlü futbol takımlarından birini” kurduğunu ve kulübe en son eklenen Arjantinli ikon Lionel Messi olduğunu göz önünde bulundurarak CryptoCom ile ortaklık kurmanın doğal olduğunu belirtti .

Kripto İçin Heyecanlı Bir Zaman

Paris Saint-Germain’in Baş Ortaklıklar Sorumlusu Marc Armstrong şunları söyledi:

“CryptoCom’u Paris Saint-Germain ortak ailesine davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Yenilik için aynı tutkuyu ve en tepeye ulaşmak için aynı tutkuyu paylaşıyoruz.

Kripto para birimi için heyecan verici bir zaman ve kulübün tüm hayranlarına yeni deneyimler getirmek için CryptoCom ile çalışmak için sabırsızlanıyoruz.”

CryptoCom kurucu ortağı ve CEO’su Kris Marszalek, ortaklığı şirketin kripto para birimlerinin ana akım olarak benimsenmesini teşvik etme çabasının bir parçası olarak

“İlk günden beri görevimiz, dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırmak oldu. Bunu dünyadaki en iyi ortakları bularak yapıyoruz ve Paris Saint-Germain rakipsiz. Marka görünürlüğü, stadyum ve takım erişimi ve NFT’lerin işbirlikçi gelişimi arasında, dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarları için yeni ve heyecan verici deneyimler yaratacağımızdan şüphem yok, ”dedi Marszalek.

Artan Spor ve Kripto Ortaklıkları

Bu arada, bu, her iki şubeden şirketlerin ilk kez güçlerini birleştirmesi değil. CryptoCom, UFC ve Serie A, Formula 1 ve NHL takımlarıyla çok sayıda anlaşma imzalayarak spor endüstrisinde bir ayak izi oluşturdu.

Benzer bir gelişmede, popüler Bitcoin türevleri borsası BitMEX’in kısa süre önce Avrupa futbol devi AC Milan ile takımın Resmi Kol Ortağı ve Resmi Kripto Para Birimi Ticaret Ortağı olmak için işbirliği yaptığını açıklandı .

cryptopotato

binance.gif