• BITCOIN/TL
  722574,272
  % -1,29
 • ETHEREUM/TL
  43126
  % -1,96
 • RIPPLE/TL
  13.7
  % -1,22
 • BITCOIN CASH/TL
  5674.42,655
  % -1,34
 • LITECOIN/TL
  1727.87
  % -1,53
 • COSMOS HUB/TL
  202.18
  % 2,42
 • CARDANO/TL
  6.73
  % -1,28
 • TETHER/TL
  27.12
  % 0,22

Crypto Trader, 2021’de 20X Kazanç Sağlayacak 7 Altcoini Açıkladı

binance.gif

Kripto yatırımcısı Ben Armstrong, bu yıl 20 kat kazanç elde etme potansiyeline sahip olduğunu iddaa ettiği ilk yedi altcoini sıraladı.

Yakın tarihli bir videoda, endüstride BitBoy Crypto olarak bilinen tüccar, 205.000 abonesine gizlilik merkezli Brave tarayıcısının Ethereum tabanlı kripto varlığı olan Basic Attention Token’ın (BAT) önemli bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

“Fayda söz konusu olduğunda, hiçbir proje BAT’tan daha fazla kullanım almaz. Bu, kripto para biriminde en çok kullanılan ürün olan Brave tarayıcısının simgesidir. Milyonlarca kullanıcı. Kullanıcılar o kadar hızlı birikiyor ki, tavsiye programlarını gerçekten askıya aldılar … Ürün ve yardımcı programın nihayetinde fiyatı ve değeri belirleyeceğine inanıyorsanız, BAT’tan daha iyi bir seçim yoktur. ” 

Altıncı sırada, sanal oyun dünyası The Sandbox’ın yardımcı program simgesi SAND var. Armstrong, protokolün yol haritası veya fiyat analizi nedeniyle değil, temelleri nedeniyle SAND’ı listeye dahil ettiğini vurguluyor.

“Sandbox oyununun, kripto oyunlarını vuracak en büyük şey olacağına inanıyorum. Bu interaktif arazi, kripto topluluğunu hayata geçirecek. ” 

Beşinci sırada, mevcut blok zincirlerine son derece hızlı işlem hızları sunmayı amaçlayan bir protokoldür: Elrond (EGLD).

“Dışarıdaki herhangi bir proje kadar büyük. Elrond’un üzerinde çalıştığı ortaklıkların ve bağlantıların miktarı muazzam … Sadece EGLD’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi ile tüm zamanların en yüksek seviyesinin 20 katına sadık kalırsak, buradan Elrond’a 427,80 dolarlık bir fiyat vererek 50x’e bakıyoruz. . “

Dördüncü sırada yer alan, çapraz zincir veri oracle platformu Band Protocol (BAND). Armstrong, merkezi olmayan oracle alanında pazar payı için rekabet ettiği için gökyüzünün bu proje için sınır olduğunu vurguluyor.

“17.67 dolar ‘lık yüksek ve 7.14 dolar’ lık cari fiyat ile fırsat ortada. Tüm zamanların en yüksek seviyesinin 20 katı olsaydı, jeton başına neredeyse 355 dolarlık bir fiyata ve gerçekten güzel olan 50x’e bakardık. Ama burada size karşı dürüst olacağım, BAND bundan daha yüksek bir tavana sahip. “

Üç numarada ise, farklı blok zincirleri arasında veri aktarımını sağlayan bir protokoldür: Cosmos (ATOM).

“Cosmos, bu birçok ademi merkeziyetçi ekonominin birlikte çalışmasını sağlayan köprü kurucusudur. Yaptığı şeyin ölçeği çok büyük. Ve henüz potansiyeline yaklaşmamış gibi hissediyorum, bu da Cosmos ve madeni parası ATOM için 2021’de havai fişek anlamına geliyor. “

Armstrong, ATOM’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 31,59 dolardan 20 katın madeni parayı 632 dolara çıkaracağını belirtiyor.

İkinci sırada, dijital paranın kısaltması olan Dash var. Kripto tüccarı, bu yılın Bitcoin fork’u için büyük olmasını bekliyor.

“Özel gönderme özelliğine sahip bu dijital ödeme çözümü, zirveye yakın tüm kripto para birimlerinin en hızlısıdır ve daha küçük projelerden herhangi bir hız farkı ihmal edilebilir … Hemen hemen anlık, bu yüzden Venezuela gibi birçok ülke diğerlerinden daha fazla ona yöneldi kaosun ortasında altcoinler. “

Armstrong, projenin devasa kapsamının ve 10 milyonluk nispeten küçük dolaşımdaki arzının, madeni parayı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.532 dolar ‘dan 20x’e sağlam bir aday yaptığını söylüyor.

En üst sırada yer alan, tedarik zinciri yönetimi protokolü VeChain’dir (VET).

“VeChain’in faydasının çok büyük olduğuna inanıyorum. Önümüzdeki yıl tedarik zinciri izlemenin blockchain’de en çok kullanılan niş olmasını bekliyorum. Muazzam olacak. Tedarik zinciri takibi söz konusu olduğunda, VeChain gibi baskın bir güç olacak şekilde donatılmış bir proje yok. “

Armstrong, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.026 dolar ‘dan 20x’in muhafazakar bir hedef olduğuna inanıyor, çünkü MEÖ’nün madeni para başına 2.00 dolar değerinde olmasını bekliyor.

dailyhodl

binance.gif