• BITCOIN/TL
  1089685,278
  % -0,10
 • ETHEREUM/TL
  59041
  % 0,73
 • RIPPLE/TL
  17.53
  % -0,16
 • BITCOIN CASH/TL
  6375.96,725
  % -1,05
 • LITECOIN/TL
  2002.48
  % -0,65
 • COSMOS HUB/TL
  267.33
  % 0,95
 • CARDANO/TL
  10.84
  % -1,70
 • TETHER/TL
  28.88
  % -0,11

Crypto.com Coin, Cosmos, BitTorrent, Elrond Fiyat Analizi 20 Mart 2021

binance.gif

Crypto.com Coin ve BitTorrent rekor seviyelerden yorgunluk belirtileri gösterdi. Cosmos boğaları, fiyatı 21,4 dolar desteğinin üzerinde tuttu. Son olarak, EGLD azalan bir üçgen içinde hareket etti, ancak önümüzdeki oturumlarda yukarı doğru bir kırılma, kalıbı geçersiz kılacaktır.

Crypto.com Coin [CRO]


Crypto.com Coin rekor seviyelere doğru istikrarlı bir iyileşme sağladığından , son yedi gündeki kazançlar yaklaşık% 35’e ulaştı . 4 saatlik grafikte birbirini izleyen yeşil mum çubukları, piyasada güçlü bir yükseliş hissi gösterdi. Bununla birlikte, genellikle bir tersine dönüşü gösteren düşüş eğilimli topaç görünümü, karışıma bazı şüpheler ekledi.

Üstelik RSI , piyasadaki alıcıların aşırı doygunluğunu gösterdi ve üst bölgenin altında keskin bir hareket, CRO’nun fiyatına da yansıyacaktı. MACD en histogram da hızlı hareket eden çizgi Sinyal çizgisinin üzerinde olmasına rağmen, boğa ivme zayıflıyor kaydetti. Geri çekilme durumunda, destek seviyeleri 0,23 ABD Doları ve 0,198 ABD Dolarıdır.

Cosmos [ATOM]


Olsa Kozmos $ 24.3 direnç altında dalgalı hareketini gördü fiyat $ 21.4 güçlü bir destek seviyesinin üzerinde kalmıştır. Bahsi geçen destek işareti, Şubat sonundaki geniş piyasa gerilemesinden bu yana ilk kez kaybedilen bölgeyi geri kazandıktan sonra boğalar için sürdürülmesi gereken önemli bir seviyeydi.

 

RSI ATOM $ 24.5 direnci üzerinde bir hareket gözlü olarak aşırı alım bölgesinde belirgin bir şekilde arttığını ancak fiyat olarak ters yörünge 4 saatlik süre üzerinde stabilize. Boğalar için bir sonraki hedef 26,29 dolarlık dirençte kaldı. MACD çizgisi Sinyal sınırının altında taşındı ve piyasada aşağı aralıklı yansıttı. Basın süresi desteğinin altında bir düşüş, bir sonraki savunmayı 19.8 $ ‘da vurgulayacaktır.

BitTorrent [BTT]


Son 24 saat , güçlü satın alma etkinliği ve sağlıklı hacimler sayesinde BitTorrent’in yaklaşık% 90 oranında sıçradığını gördü . OBV , ani bir artış kayıtlı hafif daldırma ve sivri kuzey kez daha alım basıncı gibi en yeni ATH fiyatı sürdü. Ticaret hacimleri düne göre% 367 artarak yaklaşık 5 Milyar Dolar olarak gerçekleşti.

Ancak Stokastik RSI , aşırı alım bölgesinde düşüş eğilimi gösterdikten sonra gerilemeye işaret etti. Dönen şamdanlar da BTT için bir trendin tersine döndüğünün göstergesiydi. Boğalar, son ATH’nin Şubat ayı başlarında yakalandığında zaten tanık olunan bir senaryo olan önümüzdeki seanslarda keskin bir satıştan kaçınmaktan bıkmış olmalılar.

Elrond [ELGD]


Fiyatın 160 $ ​​seviyesinin üzerine çıkmasından bu yana daha düşük zirveler oluşturmasının ardından Elrond’un 4 saatlik grafiğinde alçalan bir üçgen ortaya çıkarken, düşükler 128.1 $ desteğinde büyük ölçüde sabit kaldı.

Müthiş Osilatör ederken, boğa-nötr oldu CMF yarı yolda işaretinin üstüne de kaldı ve cryptocurrency karşı aşırı sermaye girişinin gösterdi. Üst trend çizgisinin üzerinde bir artış, bir sonraki hedefi 152,8 dolarlık dirençte sunacaktır. Tersine, bu modelden bir kırılma, muhtemelen EGLD’nin 100 dolarlık desteğe doğru hareket ettiğini görecektir.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif