• BITCOIN/TL
  758909,146
  % 0,90
 • ETHEREUM/TL
  45182
  % -0,54
 • RIPPLE/TL
  14.77
  % 4,72
 • BITCOIN CASH/TL
  6277.61,310
  % -1,48
 • LITECOIN/TL
  1761.55
  % -2,33
 • COSMOS HUB/TL
  191.5
  % -2,73
 • CARDANO/TL
  7.05
  % -1,48
 • TETHER/TL
  27.56
  % 0,17

Crypto.com Artık Aston Martin Formula One Ekibinin Sponsoru

binance.gif

Son haberlere göre, en büyük ticaret sitelerinden biri olan Crypto.com, Aston Martin Formula One ekibiyle işbirliği yapmayı ve takıma sponsor olmayı kabul etti. Kripto ticaret platformunun ve motor sporları ekibinin çok yıllık sponsorluk anlaşması, kripto piyasasının yılın başından itibaren çektiği inanılmaz duruşun ortasında geldi.

Göre raporlar İngiliz merkezli lüks otomobil üreticisi Aston Martin’den bu anlaşma, altmış yılı aşkın bir süredir devamsızlıktan sonra Formula 1 yarışına geri dönmek için 2021 yol haritasının bir parçası olarak geliyor.

2021 yol haritasının bir parçası olarak Aston Martin, verilerin gücünden de yararlanmaya çalışıyor. Şirket kısa süre önce küresel bulut odaklı, veri merkezli yazılım şirketi NetApp ile veri odaklı, yeni bir yarış çağı geliştirmeye yönelik bir ortaklık anlaşması yaptığını duyurdu.

Kripto para biriminin otomobil endüstrisindeki yerini yavaş yavaş bulma fikri, kripto topluluğundaki motor hayranlarına büyük heyecan getirdi.

İngiliz lüks otomobil üreticisi Aston Martin, kabul eden ilk otomobil şirketlerinden biri oldu. Bitcoin ve ticaret için Ethereum ve Ripple gibi diğer kripto para birimleri.

Aston Martin’in ünlü araba modelleri, dolayısıyla DB5, DB6, Vantage V8 ve V12, Bitcoin ve Ethereum Autocoincars.com’daki devasa Aston Martin’in klasik seçim listesine göre.

Aston Martin’in vizyonuna benzer şekilde, birkaç lüks otomobil üreticisi kripto alanına daldı. Elon Musk’s Tesla Inc (NASDAQ: TSLA) ve İtalyan otomobil üreticisi Mazzanti, geçtiğimiz günlerde, Mazzanti’nin kendi güvenlik jetonunu eklemeyi planlamasıyla birlikte, insanların ürünlerini Bitcoin ile satın almalarına izin verme planlarını bildirdi.

En iyi ticaret platformu Crypto.com için bu fırsat, motor sporları alanından daha fazla kullanıcıya ulaşma ve tüccarlar için eksiksiz bir deneyim getirme yolu sağlayacaktır.

Aston Martin’in Crypto.com ile ortaklığı, kripto para biriminin benimsenmesine olan ilginin arttığının açık bir göstergesidir. Bununla birlikte, bu yıl patlayan bir kripto piyasası ile daha fazla kurum ve kuruluşun kripto alanına atlaması bekleniyor.

 

coinspeaker

binance.gif