• BITCOIN/TL
  725308,575
  % -1,02
 • ETHEREUM/TL
  43271
  % -1,81
 • RIPPLE/TL
  13.7
  % -1,66
 • BITCOIN CASH/TL
  5664.16,696
  % -1,92
 • LITECOIN/TL
  1722
  % -2,81
 • COSMOS HUB/TL
  202.23
  % 1,79
 • CARDANO/TL
  6.72
  % -1,56
 • TETHER/TL
  27.12
  % 0,31

Cosmos (ATOM) % 36 Arttı, Bu Fiyat Yükselişini Yönlendiren Nedir?

binance.gif

Yatırımcılar, 18 Şubat’ta ana blok zinciri Cosmos’ta büyük bir teknolojik güncellemenin olasılıklarını değerlendirdiklerinden, ATOM, haftalık bir zaman diliminde yüzde 36’ya kadar yükseldi.

” Yıldız Geçidi ” olarak adlandırılan bu yükseltme, Cosmos tabanlı zincirlerin bloklar arası iletişim için ilk standartlaştırılmış protokolü kullanarak bağlanmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte, zincirler birbirleriyle güvenli ve güvenilir bir şekilde veri ve token değeri alışverişinde bulunacak ve Cosmos‘u cesarete ulaşan ilk küresel kamu defteri haline getirecektir.

Stargate yükseltmesi, Cosmos bloklarına daha fazla işlem ekleyerek, gaz ücretlerini düşürerek ve birden çok programlama dilini destekleyerek ön uç geliştirmeyi hızlandırmayı amaçlayan “Protobuf Migration” ı da tanıtacak.

“Biz [] bekliyoruz üretilen iş işlem  artacağı Cosmos Hub (ve diğerlerini bu yükseltme)  100x için 10x projenin resmi web okumak,”. “Bu, Cosmos Hub’ın giderek artan zincirler arası işlem hacmiyle başa çıkması için çok önemli olacak. Ayrıca, ağı çalıştıran düğümlerde işi kolaylaştırıyor. “

ATOM Patladı

Yatırımcılar Salı günü ATOM pazarına akın ettiler ve Stargate yükseltmesinin etrafındaki coşkunun , kripto para biriminin teknoloji uzmanları ve spekülatörler arasında benimsenmesini artıracağını tahmin ettiler . Bir ATOM satın almanın maliyeti, bu hafta yüzde 36 ve Şubat ayında yüzde 220 artışla Binance’de 26 doların üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Sebebin bir kısmı, ATOM’un Cosmos ağını yönetmedeki önemli rolüdür.

Varlıklarını Cosmos likidite havuzlarına yatıran insanlar için bir uzlaştırma belirteci olarak çalışır. Bu arada, buna sahip olmak onlara yeni teklifler sunma veya Cosmos protokolünde verimli değişiklikler yapmak için oylama hakkı da verir. ATOM sahipleri, Cosomos’un kendi merkezleri aracılığıyla işlemlere izin vererek ürettiği ücretlerden de yararlanmaktadır.

 

Sıradaki ne var?

ATOM fiyatı yükseldikçe, analistler artık blockchain varlığının rekor seviyelerini yenilemesini bekliyor. Bazıları, Bitcoin piyasalarından daha fazla sermaye aktıkça, yüksek alım satım yapılan ATOM / BTC enstrümanında yakın bir yukarı yönlü itmeye dikkat ederek, yükselişine devam edeceğini tahmin ediyor .

Bağımsız bir analist olan Nico, “Daha yüksek yüksek-yüksek düşük sekans, dirençleri desteğe çeviriyor (en geç ~ 38k sats),” diye yazdı . “[ATOM] şu anda hacimde yeni bir artışla ~ 47.000’in üzerine çıkıyor. “İyi görünüyor” ve hala ’20’nin zirvelerine (% 76k -% 60) doğru uzun bir yol. “

Öte yandan, Göreceli Güç Göstergesi aşırı derecede satın alınan bir alana uçarken ATOM pazarı şu anda aşırı ısınmış görünüyor. Temeller güçlü ise bu genellikle bir konsolidasyon eğilimine veya tüccarlar varlığın zirvesini terk ederken düpedüz düşüş düzeltmesine yol açar.

İkincisi gerçekleşirse, ATOM / USD için bir sonraki aşağı yönlü hedef , seviyenin döndürülebilir bir destek / direnç kavşağı olarak geçmişine dayanarak 18 dolar civarındadır .

newsbtc

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif