• BITCOIN/TL
  561473,500
  % -5,34
 • ETHEREUM/TL
  38139
  % -4,45
 • RIPPLE/TL
  9.7
  % -8,36
 • BITCOIN CASH/TL
  5301.91,277
  % -10,32
 • LITECOIN/TL
  1760.64
  % -4,66
 • COSMOS/TL
  358.32
  % -3,30
 • CARDANO/TL
  18.94
  % -7,92
 • TETHER/TL
  9.51
  % -0,02

CoronaVirus Döneminde, İnsanlar Dijital Para Kazanmaya Yöneliyor

binance.gif

CoronaVirus’un devam eden etkisi, dünya nüfusunun çoğunun geçen yıl en az bir kez etkilendiğini gördü. 2021 yaklaşırken, arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantı kurmak, alışverişe gitmek ve günlük işlerinizi yürütmek için istikrarlı bir internet bağlantısına her zamankinden daha fazla güvenme ihtiyacı hissediyorsunuz

Dünya bilgisayar ekranlarına , tabletlere ve akıllı telefonlara yapışmış durumda olduğundan , dijital reklamcılık her zamankinden daha yaygın. Ancak kesin olan bir şey varsa , çoğumuz bir web sitesini ziyaret ederken her 5 saniyede bir otomatik oynatılan video reklamları izlemeye maruz kalmaktan hoşlanmamamızdır .

Gather Network , hem dijital tüketiciler hem de web yöneticileri için yenilikçi bir çözüm sunar; Web sitesi ziyaretçilerini reklamsız bir göz atma deneyimi ile ödüllendirirken aynı zamanda müdahaleci olmayan para kazanma sağlayan bir ürün. Web yöneticilerine dijital para birimlerinde ödeme yapan web / uygulama tabanlı bir madencinin piyasaya sürülmesiyle Gather Network, çeşitli uygulamalar için popüler olan mevcut tarayıcı içi / uygulama içi madencilik modellerini geliştirdi.

Sinir bozucu reklamlara veda etmek

HubSpot tarafından yapılan araştırma , insanların % 91’inin reklamların iki ya da üç yıl öncesine kıyasla artık daha müdahaleci olduğunu düşündüğünü ortaya koydu. Ayrı bir anket , bilgisayar kullanıcılarının en az pop-up reklamları, sesli otomatik oynatılan videoları, geri sayımlı reklamları ve büyük yapışkan reklamları tercih ettiğini buldu. Bugün çevrimiçiyken karşılaştığımız çok sayıda reklam göz önüne alındığında, bunların hiçbiri gerçekten şaşırtıcı değil.

Gather Network, web sitesi ziyaretçilerine ve uygulama kullanıcılarına açılır pencereler, abonelik istemleri ve hatta ödeme duvarları içermeyen yükseltilmiş bir kullanıcı deneyimi sunar. Bu reklamsız deneyimin karşılığında, web sitesi / uygulama ziyaretçileri, hesaplama güçlerinin düşük bir düzeyini kabul eder; bu, bir video reklamı izlerken kullanılana yaklaşık olarak eşittir, web sitesi sahibi tarafından ziyaretleri süresince bilinen bir süreçte kullanılır web / uygulama madenciliği veya tarayıcı içi / uygulama içi madencilik olarak.

Tarayıcı içi / uygulama içi madenciler bugün dijital reklamlara potansiyel bir alternatif olarak görülüyor ve dahil olan herkes için bir kazan-kazan fırsatı sunarak , reklamlarda giderek daha fazla boğulan bir dünyada kullanıcı deneyimlerini iyileştiriyor .

Tekel olmadan para kazanma

Geçmişte çeşitli hayırsever kuruluşlar , büyük bir etkiyle afet yardımı için bağış toplamak için tarayıcı içi madenciliğin gücünden yararlandı ve büyük veya uzun miktarda trafiğe sahip web sitelerini barındıranlar için, tarayıcı içi / uygulama içi madencilik geliri önemli ölçüde artırabilir.

2020’de küresel çevrimiçi içeriğin iki katına çıkmasıyla birlikte, web sitesi ve uygulama geliştiricilerinin müdahaleci ve sinir bozucu reklamlara ihtiyaç duymadan platformlarından para kazanmaları için daha iyi bir zaman olmamıştı. Gather Network, herkesin basit kodu platformlarına entegre  etmesine ve şeffaflık ve kullanıcı gizliliğinin korunmasını sağlamak için yerleşik zorunlu onay ile kullanıcıların kripto para madenciliği yapmak için işlem gücü aracılığıyla gelir elde etmesine olanak tanır .

Dijital para kazanmada bir sonraki adım

Dünyanın her yerinden insanlar, CoronaVirus sonrasında zorluk çeken işletmelerden kaynaklanan ücret kesintileri ve fazlalıklardan sonra web ve uygulama geliştirme gibi dijital beceri setlerinden para kazanmanın yeni yollarını arıyor. Üç katmanlı, kurumsal kullanıma hazır bir ekosistemin bir parçası olarak, Gather Network platformu, web sitesi ve uygulama geliştiricilerine, tamamen yasal ve ultra güvenli bir tarayıcı içi / uygulama içi madencilik uzantısı aracılığıyla yeni gelir akışları oluşturma fırsatı sunar. önceki blok zinciri ile ilgili projeler tarafından yapılan önceki girişimler.

Dünyanın gözleri dijital medyaya ve e-ticarete her zamankinden daha fazla odaklanarak, son aylarda içerik tüketim kalıpları dinamik olarak değişti . Dijital para kazanma yolları geliştikçe, Gather Network hem tüketicilere hem de sağlayıcılara aynı şekilde fayda sağlayan bir ürün olarak ortaya çıkıyor. Detaylı bilgi için gather.network‘u ziyaret edebilirsiniz.

newsbtc

binance.gif