• BITCOIN/TL
  766266,431
  % 1,11
 • ETHEREUM/TL
  45491
  % -0,67
 • RIPPLE/TL
  14.7
  % -1,50
 • BITCOIN CASH/TL
  6422.47,330
  % 1,06
 • LITECOIN/TL
  1780.02
  % -1,87
 • COSMOS HUB/TL
  192.57
  % -1,67
 • CARDANO/TL
  7.16
  % -0,84
 • TETHER/TL
  27.57
  % -0,05

CLVA’ya Yatırım Yapmak Akıllıca Bir Fikir mi?

binance.gif

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) şu anda en sıcak sektörlerden biridir. Yatırımcıların birbirlerinden ayırt etmelerini zorlaştıran ve daha iyi getiri sunan doğru platformu bulmayı zorlaştıran benzer yatırım ve kazanç modelleriyle ortaya çıkan yüzlerce proje var.

Tüm DeFi projeleri arasında, yeni gelen bir CLEVER , esas olarak benzersiz garantili faiz modeli ve yüksek derecede şeffaflığı nedeniyle öne çıkıyor. Proje kısa süre önce yerel CLVA belirtecinin 30 günlük basım aşamasını tamamladı ve onu kaçıran herkes artık CLVA’yı Uniswap veya P2PB2B’den satın alarak projeye dahil olabilir.

CLEVER’i bu kadar farklı kılan nedir?

Girişimci ve kendi kendine milyoner olan Bryan Legend’in bir eseri olan CLEVER, yatırım getirisi elde etmek için esnek ve garantili bir yol sağlayarak verim çiftçiliğini basitleştiren bir DeFi protokolüdür. Şeffaflık ve güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanan CLEVER platformu, akıllı sözleşmelerin ve zincir içi işlemlerin verimli kullanımı yoluyla büyük ölçüde otomasyona dayanır.

Platform, kısa süre önce tamamlanan para basma aşamasında sıfırdan çıkarılan yerel ERC20 CLVA belirteci tarafından besleniyor . Önceden mayınlı jetonlar olmadan ve Merkezi Olmayan Dağıtım Mekanizması (DDM) tarafından yönetilen tüm CLVA dağıtımıyla, herkes 1. günden jeton satın almaya kadar madeni para verme aşamasına katılabilir . Tokeni elinde bulunduran CLVA’daki yatırımcılar, Otomatik Döngü Çizelgesi tarafından tekrar otomatikleştirilen bir süreç olan her 14 günlük aralıkta faiz ödemeleri almaya hak kazanacaklar.

Akıllı sözleşmeler, DMM ve Otomatik Döngü Çizelgesinin yanı sıra, CLEVER ayrıca son işlemler, yaklaşan faiz, toplam piyasa değeri, CLVA belirteç fiyatı ve yatırım getirilerini tahmin etmek için Faiz + Arz hesaplayıcısı gibi gerçek zamanlı ağ içgörüleri içeren bir CLVA Analitik Gösterge Panosuna sahiptir .

Bankalar ve alts’tan daha iyi getiri mi?

Geleneksel bankacılık kurumları, faiz oranları şu anda en düşük, hatta dünyanın bazı bölgelerinde negatif olduğu için artık güvenilir değil. Altcoinler başka bir seçenek sunar, ancak değişken yapıları, varlık fiyatı piyasa koşullarına göre her iki şekilde de değişebileceğinden getirileri garanti etmez. Bu, DeFi platformlarını, birinin doğru olanı seçmesi koşuluyla, yatırımlardan daha iyi getiri elde etmek için en iyi seçenek yapar.

CLEVER DeFi, yatırımcılara CLVA holdinglerinden garantili getiri elde etmenin bir yolunu sunarak ideal çözümü sunar. Platform, bir yılda tahakkuk eden ve on yıllık bir dönemde % 307 ve % 806 kadar yüksek olabilecek otomatik bir dağıtım mekanizması kullanarak% 11’e varan iki haftada bir bileşik faiz ödemeleri yayınlıyor.


Platform, her döngünün sonunda aynı cüzdana ödenen uygun faizi hesaplamak için 14 günlük bir döngü boyunca her cüzdanda tutulan CLVA sayısını dikkate alır. Tasarım gereği, CLVA’daki yatırımcılar 888 döngü veya yaklaşık 34 yıl boyunca faiz ödemeleri kazanmaya devam edecekler. CLEVER tarafından üretilen toplam getiri, şu anda piyasada bulunan geleneksel yatırımların çoğundan çok daha yüksektir.


CLEVER, CLVA token sahiplerine faiz ödemeleri almaları için herhangi bir koşul uygulamaz. Jetonu stake etme, kilitleme süreleri veya cezalar konusunda endişelenmeden diledikleri şekilde kullanmakta özgürdürler. CLVA, açık piyasalarda kolaylıkla işlem görebilir ve ekosistemin bir parçası olmak isteyenler, her döngünün sonunda faiz ödemeleri satın alabilir ve almaya başlayabilir.

Yapım Aşamasında Değerli Bir Varlık

CLEVER, şeffaflık ve pasif faiz kazanma yetenekleriyle ilgili tüm doğru kutuları işaretlerken, önde gelen borsalarda ve ticaret platformlarında listelenmesi, karlı ticaret fırsatlarının kapılarını açtı. Geçtiğimiz hafta, CLVA tüm zamanların en düşük seviyesinden % 125 fiyat artışı kaydetti . O zamandan beri, günlük ortalama% 5’e varan bir artışla daha fazla yer kazanmaya devam etti.

Her ödeme döngüsünde, piyasaya daha fazla CLVA girecek ve bu, artan yatırımcı ilgisiyle birleştiğinde, potansiyel olarak token değerinde büyük bir değer kazanmaya yol açabilir. Şu anki fiyatta yaklaşık 8 $ değerinde olan, para basma aşamasını kaçıran yatırımcılar için CLVA’yı satın almak için çok geç değil. CLVA’yı erken satın almak, daha düşük bir fiyata satın almalarına ve daha uzun vadeli getiriler için daha fazla faiz ödeme döngülerine katılmalarına olanak tanıyacaktır.

Zaten Uniswap ve P2PB2B listelenen, CLVA Coinsbit, Hotbit ve daha fazlasını içeren diğer borsalarda, girişini bekliyor.

newsbtc

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif