• BITCOIN/TL
  1116588,446
  % 2,32
 • ETHEREUM/TL
  60504
  % 2,89
 • RIPPLE/TL
  17.64
  % 1,08
 • BITCOIN CASH/TL
  6506.66,254
  % 1,29
 • LITECOIN/TL
  2053.72
  % 2,27
 • COSMOS HUB/TL
  272.15
  % 0,69
 • CARDANO/TL
  11.03
  % 1,59
 • TETHER/TL
  28.91
  % 0,18

Charles Hoskinson, ADA Staking Havuzunu Başlattığını Duyurdu

binance.gif

Input Output HK yazılım geliştirme firmasının kurucusu ve CEO’su Charles Hosinson, kendi ADA stake havuzunu tanıttı. Adını tanınmış cypherpunk Blockstream CEO’su Adam Back’e borçludur.

“Sıçanların Kralı” ADA staking‘e giriyor

Son tweetine göre, Bay Hoskinson ADA paraları için bir delegasyon havuzu başlattı. Baskı zamanında, dört Cardano (ADA) dönemi için hazır ve çalışıyor.

Charles Hoskinson ADA heyetine katıldı

Yeni havuz, RATS Havuzu olarak adlandırılır. Bu, Bitcoin (BTC) geliştirme firması BlockStream’in CEO’su Adam Back tarafından oluşturulan bir sıralamaya atıfta bulunuyor. U.Today’de anlatıldığı üzere Bay Back, Bay Hoskinson’ın Bitcoin’i (BTC) anladığını ve matematiği “Fake Satoshi” ve Bitcoin SV yaratıcısı Craig Wright ve Ethereum mucidi Vitalik Buterin’den daha iyi uyguladığını iddia etti.

 

Ayrıca, Bay Back, Charles Hoskinson’ın Tron (TRX) kurucusu ve BitTorrent (BTT) CEO’su Justin Sun’dan “daha iyi” olduğunu ekledi.

Bay Hoskinson ironik bir şekilde bu sıralamayı Twitter biyografisine “King of the Rats” i ekleyerek memnuniyetle karşıladı. “Kral” şimdi tüm ADA sahiplerini zenginliklerini havuzuna devretmeye davet ediyor.

Cardano (ADA) 1 Mart 2021’de Mary güncellemesini ana ağında uygulayacak. Cardano-native tokenlerin piyasaya sürülmesiyle çoklu varlık işlevselliği getirecek.

 

Tüm gözler beklenen sürümde olduğundan dolandırıcılar, Cardano meraklılarından ADA paraları çalmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Giriş Çıktısı HK, tüm kullanıcıları sahte bir Daedalus cüzdan web sitesi hakkında uyardı.

Dolandırıcılar tarafından taklit edilen Cardano'nun cüzdan Daedalus web sitesi

Cardano Daedalus indirilebilir tek etki alanı .io canlı olduğunu yineledi DEVS – değil .net üzerinde. Bu nedenle, ADA sahipleri cüzdanı kurarken kaynağı iki kez kontrol etmelidir.

u.today

binance.gif