• BITCOIN/TL
  779177,310
  % 4,50
 • ETHEREUM/TL
  47181
  % 1,95
 • RIPPLE/TL
  14.34
  % 0,56
 • BITCOIN CASH/TL
  6770.92,332
  % 4,17
 • LITECOIN/TL
  1849.6
  % 0,54
 • COSMOS HUB/TL
  203.34
  % 1,42
 • CARDANO/TL
  7.34
  % 2,14
 • TETHER/TL
  27.43
  % 0,08

ChainSwap, Alameda Research ve NGC Ventures dahil olmak üzere yatırımcılardan 3 milyon dolar topladı

binance.gif

Zincirler arası varlık köprüsü ve uygulama merkezi ChainSwap, merkezi olmayan finans ve kripto endüstrisindeki en büyük isimlerden bazılarının katılımıyla 3 milyon dolarlık stratejik finansman turunu kapattı.

7 Nisan’da yaptığı duyuruda ChainSwap, çok zincirli ve çok varlıklı bir uygulama merkezi oluşturma vizyonunu hızlandırmak için fonları artırdığını belirtti.

Katılımcılar, Alameda Research, OKEx’in girişim kolu OK Block Dream Fund, NGC Ventures, Spark Digital Capital, Metaconstant Ventures, CMS Holdings, Rarestone Captial, SRC Capital, DAO Ventures ve diğerleri gibi kripto ve DeFi’de bazı büyük isimler içeriyordu.

ChainSwap platformu, projelerin Ethereum, Binance Akıllı Zincir ve Huobi Eko Zinciri (Heco) arasında sorunsuz bir şekilde köprü kurmasını sağlar. Gelecekte Bitcoin, Polkadot ve Solana için çapraz zincir çözümleri eklemeyi planlıyor ve 21 Mart’ta başlatılan Polkastarter köprüsüyle çoktan başladı.

Protokol şu anda RAI ve FEI stabilcoinler, Polkastarter’s POLS, Vortex VTX token, Strongblock’s STRONG ve şu anda desteklenen üç blok zinciri arasında sorunsuz bir şekilde değiştirilebilen bir dizi daha belirsiz liste dahil olmak üzere çeşitli platformlardan 18 jetonu destekliyor.

Protokol kullanıcıları ve AntiMatter belirteci MATTER sahipleri için airdrop edilecek kendi belirtecini başlatmayı planlıyor. AntiMatter Finance, şu anda testnet üzerinde çalışan hafif bir zincir üstü DeFi kalıcı türev protokolüdür.

ChainSwap, son aylarda DeFi alanına giren bir dizi çok zincirli platformdan biridir. Merkezi olmayan likidite ağı THORChain, 13 Nisan’da “çoklu zincir kaosnet” (MCCN) adını verdiği şeyi başlatacak.

Çok zincirli AMM, Mayıs ayı başlarında yayınlanmaya başladığında Uniswap v3’ün beğenileriyle rekabet edecek . Thor’un yerel jetonu RUNE, Multicoin Capital’in büyük bir pozisyon biriktirdiğini açıklamasının ardından Şubat sonlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi .

cointelegraph

binance.gif