• BITCOIN/TL
  558180,401
  % -6,38
 • ETHEREUM/TL
  37745
  % -5,55
 • RIPPLE/TL
  9.63
  % -9,00
 • BITCOIN CASH/TL
  5286.97,595
  % -9,93
 • LITECOIN/TL
  1730.02
  % -6,04
 • COSMOS/TL
  353.98
  % -11,03
 • CARDANO/TL
  18.53
  % -10,13
 • TETHER/TL
  9.48
  % -0,93

Chainlink’in fiyat hareketi: Önümüzdeki haftalarda nasıl bir yol izleyecek?

binance.gif

LINK ağı tarafından beslenen birkaç bireysel kullanım durumu olmuştur ve çoğu uygulama LINK’in likiditesine dayanmaktadır. LINK’in Uniswap üzerindeki likiditesi, Glassnode’dan alınan verilere göre birkaç saat önce bir ATH’ye ulaştı ve bu, LINK’in faydasını sağlayan birçok faktörden biridir.

Ek olarak, LINK, büyük HODLers tarafından yoğunlaştırılan bir altcoindir. Konsantrasyondaki bir düşüş, likiditede ve spot borsalarda bir artışa işaret eder. LINK’in ilk% 1 adresleri tarafından tutulan arz yüzdesi, 1 ayın en düşük seviyesi olan% 84,034’e ulaştı.

LINK şu anda el değiştirdiği ve likiditeye katkıda bulunması muhtemel perakende tüccarların ve tüccarların cüzdanlarına çarptığı için, bu düşüş kısa vadede LINK’in fiyatı için yükseliş gösteriyor. Mevcut fiyat seviyesinde ve likiditede kârlı% 98 HODLers ile, zincir içi duyarlılık yükselişe geçti ve likidite artışını destekliyor.

LINK, coinmarketcap.com’dan gelen verilere göre 51 $ ‘lık yeni bir ATH’ye ulaştı ve ivme devam ediyor. LINK ağındaki işlem sayısı geçen hafta% 200’ün üzerinde arttı ve daha fazla perakende tüccar portföylerini LINK’e maruz bırakıyor. Düşük kapasiteli oracle’lar LINK’in fiyat artışıyla yükseliyor.

Grayscale gibi kurumlar, tıpkı perakende tüccarlar ve HODLers gibi düşüşler yoluyla birikmeye devam etti. Grayscale’in LINK güveni , Grayscale’in en son güncellemesinden alınan verilere göre şu anda 7,2 Milyon Dolar değerinde LINK tutar . En yüksek hacim kazanan ve en iyi altcoin olan LINK, 2021’in başında olduğundan daha fazla portföyün parçası.

Temel bir bakış açısından, LINK’in ortaklıkları ve BSC ve en iyi DeFi projelerindeki projelerle entegrasyonu, onu perakende tüccar için alakalı ve güncel hale getirir. ERC-20 projeleri ve zombi zincirleri olarak etiketlenen altcoinlerin aksine, LINK’in yüksek faydası, diğerleri arasında Paxos Global, Smart Zip, Wowswap.io, RCN Finance ve Upshot.io ile başarılı ortaklıklar ile yükseliş hissini harekete geçiriyor. LINK’in ağ etkinliği ve fiyat hareketi, onu ilk 25’teki en sıcak altcoinlerden biri yapıyor.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif