• BITCOIN/TL
  742815,104
  % 0,24
 • ETHEREUM/TL
  45957
  % -0,26
 • RIPPLE/TL
  14.18
  % -0,31
 • BITCOIN CASH/TL
  6432.3,450
  % -0,61
 • LITECOIN/TL
  1822.57
  % -0,05
 • COSMOS HUB/TL
  203.45
  % 2,07
 • CARDANO/TL
  7.13
  % 2,24
 • TETHER/TL
  27.41
  % -0,04

Chainlink, Ethereum Classic, BAT Price Fiyat Analizi 13 Nisan 2021

binance.gif

Chainlink [LINK]

CoinMarketCap‘in listelerinde 10. sırada yer alan Chainlink, 25 Mart’taki piyasa çapındaki değer kaybından bu yana iyi bir performans gösterdi. Aslında, aynısını takiben LINK , iki haftadan kısa bir süre içinde% 40’ın üzerinde artış kaydetti. Bununla birlikte, geçtiğimiz birkaç gün içinde, söz konusu yükseliş trendi, kripto dar bir fiyat aralığında işlem yapmaya devam ederken, görünüşte durdu.

Hiçbir şekilde düşüş olmasa da, LINK’in fiyat pozisyonunun BTC’nin son performansının arkasında daha yüksek olmaması ilginç. Burada, yazım sırasında alt seviyenin Şubat ATH’sinden hala% 10’un üzerinde olduğunu belirtmekte fayda var.

 

İken  Parabolik SAR’ların noktalı belirteçler hakim yükseliş altını çizmek için fiyat mumlar altında iyi idi, RSI aynı daha baş potansiyelini vurgulayarak ile aşırı alım bölgesine doğru eğilmişti.

Aslında aynısı, 12 saatlik grafikte alt paranın flama dışına çıkması durumunda LINK’in 38 $ ‘a kadar çıkabileceğini iddia eden yakın tarihli bir analizde de öngörülüyordu .

Grayscale , büyük hacimli dijital varlık fonuna eklendiğini duyurduktan sonra, Chainlink haberlerde yer aldı .

Ethereum Classic [ETC]

Nisan ayı, Ethereum Classic için iyi bir zamanda geldi . Mart, alt ticareti çoğunlukla yatay ve grafiklerde sıkı bir parantez içinde görürken, bu ay, kripto paranın bir haftadan biraz daha uzun bir süre içinde% 50’nin üzerinde artış göstermesiyle altta dramatik bir artış gördü. Yazım sırasında, söz konusu yükseliş ivmesi bir şekilde durdurulmuştu, bu da BTC’nin hareketi sayesinde beklenenin tam tersi bir gelişme.

Bununla birlikte, teknik göstergeleri boğalara doğru eğilmeye devam ederken, alt henüz herhangi bir not düzeltmesi kaydetmedi.

Bollinger Bantlarının  ağzı, yakın vadede düşen volatilite derecesini göstermek için bir şekilde kapanırken, Başar Osilatör’ün  histogramı  , piyasa momentumunun büyük ölçüde pozitif olmasına rağmen, bazı düşüş sinyalleri verdi.

Grayscale Investments tarafından yapılan bir güncellemeye göre , dijital varlık yöneticisi şu anda Ethereum Classic Trust’ta 246 milyon $ ‘ın üzerinde AUM’ye sahip.

BAT Price [BAT]

Brave tarayıcısının yerel kripto parası olan Basic Attention Token, kendisinden önceki ETC gibi, Nisan ayı başladığından beri yükseliş trendindeydi ve aynısı geç durma noktasına geldi. Aslında, BAT birkaç gün içinde neredeyse% 30 artarken, BTC’nin listelerde gösterdiği performansa rağmen bir düzeltme dalgası oluşturduğu için kısa süre sonra neredeyse % 9 düştü.

Ancak BAT’ın teknik göstergeleri en iyi ihtimalle kararsızdı. İken  MACD çizgisi bir ayı geçit kapanıyor edildi Chaikin Para Akışı piyasasında sermaye girişlerinin gücünü vurgulamak için 0,10 doğru kabaran edilmiştir.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif