• BITCOIN/TL
  1146926,630
  % 0,74
 • ETHEREUM/TL
  62793
  % 0,74
 • RIPPLE/TL
  17.99
  % 0,53
 • BITCOIN CASH/TL
  6576.69,714
  % -0,07
 • LITECOIN/TL
  2078.4
  % -0,85
 • COSMOS HUB/TL
  273.92
  % -2,10
 • CARDANO/TL
  11.31
  % -0,50
 • TETHER/TL
  28.97
  % 0,19

Chainlink, Bitcoin Ödemelerini Desteklemek İçin Danal Fintech ile Entegre Oluyor

binance.gif

Yazının yazıldığı sırada görülen satış baskısına rağmen, Chainlink 14,10 milyar dolarlık piyasa değeri açısından en büyük merkezi olmayan finans [DeFi] projelerinden biri olduğunu kanıtladı. Pazardaki konumu ve güçlü temelleri göz önüne alındığında, genel olarak benimsenme de artıyor.

Son zamanlarda, sanal varlık ödeme hizmeti sağlayıcısı Danal Fintech, Güney Kore’de Bitcoin ödemelerini ticarileştirmek için Chainlink oracle’larını kullandığını duyurdu . Paycoin cüzdanından yararlanacak, oracle’lar ise Bitcoin’i Paycoin’in dijital para birimi PCI’ye dönüştürürken gerçek zamanlı piyasa fiyatlarına erişim sağlayacak.

Danal, Güney Kore’deki en büyük ödeme ağ geçitlerinden biridir ve Nisan 2019’da Paycoin ile blockchain tabanlı sanal varlık ödeme hizmetini başlattı. Chainlink oracle’ları bu hizmetle bütünleştikçe, ülkedeki 60.000’den fazla tüccarın kullanımına sunulacak .

Duyuru not edildi:

 

“Değişim süreci boyunca, kullanıcılarımız için doğru bir piyasa fiyatı sağlamak için Chainlink oracle’larını kullanacağız. Paycoin’in bakış açısına göre, Chainlink Fiyat Oracle’larını kullanmak, yüzlerce borsadan toplanan ve hacme göre ağırlıklandırılan küresel bir piyasa fiyatı oluşturmada yüksek şeffaflık ve hassasiyet sağladığı için son derece önemlidir. “

Oracle, Paycoin’deki ödeme para birimleri listesini genişletecek. Bu artık en büyük ikinci kripto olan Ethereum’u diğer dijital varlıklarla birlikte içerecek.

Danal’ın ardından, topluluk destekli bir dijital varlık kuluçka merkezi olan DuckDAO, DeFi projelerinin gelişimini hızlandırmak için Chainlink ile bir işbirliğini duyurdu .

Yerel tokeni LINK’in spot fiyatı da yüksek olsa da, kripto para piyasası, yazı yazılırken artan satış baskısının devreye girdiğini gördü. Bitcoin pazarı işlem görmeye başladı ve beklendiği gibi altcoin pazarı da düşüşe geçti. Bununla birlikte, LINK tüccarları, dijital varlığın yatırımcılara yılbaşından bugüne% 190 getiri bildirmesiyle varlığın değerini 34 $ ‘da tutmaya çalışıyorlardı.

ambcrypto

binance.gif