• BITCOIN/TL
  587533,121
  % 0,15
 • ETHEREUM/TL
  39783
  % 2,97
 • RIPPLE/TL
  10.47
  % 0,21
 • BITCOIN CASH/TL
  6036.08,607
  % 0,27
 • LITECOIN/TL
  1881.68
  % 1,48
 • COSMOS/TL
  342.39
  % 4,45
 • CARDANO/TL
  20.75
  % 0,34
 • TETHER/TL
  9.63
  % 0,39

Chainlink, Altcoinlerdeki Yükselişle Birlikte Son 24 Saatte % 19 Artışla Rekor Kırdı

binance.gif

Chainlink’in LINK token fiyatları, son 24 saatte % 19’un üzerinde fırlayarak tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Tradingview’a göre, gün içi en düşük seviyesi olan 20 dolar ‘dan LINK, 23.60 dolar’ lık en yüksek fiyatına ulaştı.

Büyük hareket, Chainlink‘in son yedi günde % 37 ve son 30 günde % 65 oranında büyük bir kazanç elde ettiği anlamına geliyor .

‘Link Marines’ olarak bilinen topluluk, LINK’in Mart ayı sonunda ilk üçe gireceğini tahmin etse bile ezici bir şekilde yükselişe geçti.

Bunun gerçekleşmesi için beş varlığı daha çevirmesi ve piyasa değerini 15 milyar doların üzerinde artırması gerekiyor. Bu uzun bir sipariş ama büyük olasılıkla, Coingecko’ya göre LINK, Litecoin’i piyasa değeri açısından 300 bin dolar kadar geride olduğu için çevirecek.

Chainlink şu anda 8.9 milyar dolarlık piyasa değeri ile Bitcoin Cash’in hemen önünde sekizinci sırada yer alıyor.

En Son Chainlink Güncellemeleri

Merkezi olmayan finans sektörü için fiyatlandırma oracle’ları sağlayan Chainlink, veri beslemeleri ve hizmetler açısından genişlemeye devam ediyor. En son fiyat akışı oracle’ı, varlık için daha doğru bir fiyat sağlamak için çeşitli kaynaklardan toplanmış verileri alan LTC / USD’dir .

Giderek daha fazla DeFi protokolü, veri oracle’ları için standart olarak Chainlink’e dönüyor, beslemelerini benimseyen en yeni platformlardan bazıları NULS, Opyn, Neutrino, Paxos, Warp Finance, Poolz ve SynLev’i içeriyor – ve bu sadece geçen hafta oldu!

Bağımsız bir endüstri araştırmacısı ‘The Crypto Oracle’ , DeFi’nin büyümesini Chainlink’in başarısının arkasındaki katalizörlerden biri olarak gösterdi ;

“DeFi’nin büyümesinin ana motorlarından biri bu ve ağ etkisi ve veri maliyetleri projeler ve zincirler arasında paylaşılacak.”

LINK, şu anda büyük hamleler yapan tek kripto varlığı değil. İlk 10’un çoğu, gün içinde nispeten sabit işlem görürken Binance Coin, birkaç saat önce 47 dolar ‘ın biraz altında olan tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak % 9 kazandı. Başka bir BNB yakma işlemi gerçekleşmek üzere, bu genellikle arzı azalttığı için momentumun itici gücüdür.

Polkadot ve Cardano da sağlam bir haftasonundan sonra hala tırmanıyor ve Bitcoin hakimiyeti düşerken ‘altseason’ çağrıları bir kez daha yankılanmaya başlıyor .

cryptopotato

binance.gif