• BITCOIN/TL
  567372,422
  % -0,54
 • ETHEREUM/TL
  39676
  % -0,80
 • RIPPLE/TL
  10.9
  % -0,76
 • BITCOIN CASH/TL
  2408.21,617
  % 0,16
 • LITECOIN/TL
  2003.83
  % 0,43
 • COSMOS HUB/TL
  224.23
  % 0,68
 • CARDANO/TL
  7.91
  % -0,13
 • TETHER/TL
  20.97
  % -0,06

Cardano, Litecoin, Chainlink, Ethereum, Zilliqa: Bu altcoinlerden hangisi patlamanın eşiğinde?

binance.gif

Ethereum, 4000 $ ‘ın üzerinde yeni bir sporcuyu ihlal etmesine rağmen, son 24 saat içinde yoluna devam etti. Altcoin‘in fiyatı geçen hafta yaklaşık% 15.19 arttı ve piyasa değeri sürekli yükseliyor. Bitcoin hakimiyeti% 42’de kalırken, ETH hakimiyeti% 18’di.

Perakende tüccarları Ethereum’un fiyat hareketine neden bu kadar yakından bakıyor? Bu tek altcoinin yörüngesi, popüler DeFi jetonları, NFT’ler ve alt pazarın geri kalanı üzerinde bir etkiye sahip olabilir.

Tanınmış tüccar ve kripto stratejisti Michaël van de Poppe , altcoinlerle ilgili yükseliş görüşlerini tweetledi. Hayır, kötü şöhretli, zaten kapsamlı bir şekilde kapsanan Dogecoin’den bahsetmiyor. Esas olarak, iyi performans gösteren ancak son birkaç aydır mem-coin’in kazandığı şöhreti veya şöhreti almayan düşük kapaklı altcoinleri vurguladı.

Bir dizi tweet’te, tüccar iyimser ‘Alt-resitallerinden’ bahsetti.

 

 

Litecoin :

Analist kısa süre önce 10. en büyük kripto para birimi hakkında tweet attı; belirtti,

“ Litecoin kritik direnç bölgesi kırarak ve hemen bir boğa devrindedir. Orada bir destek / direnç ters çevirip test etmek harika olurdu. Eğer öyleyse, 7700 sats devam edebilir. “


Başka bir ünlü analist vardı yankılandı bu altcoin için boğa duygular. ” LTC 2020 ortasından beri ETH $ ‘ı takip ediyor ve ETH’nin yakın zamanda Yeni Tüm Zamanların En Yüksek Değerlerine yükseldiğini görünce … Muhtemelen #LTC yakında Tüm Zamanların En Yüksek Değerlerini izleyecek” dedi.

Bir başka tanınmış tüccar şunları söyledi:

 

Cardano :

Yazım sırasında en büyük 6. kripto para birimi olan Cardano, 1.62 dolardan işlem görüyordu. Tweet attı:

” Cardano yolu takip ediyor ve yakında yeni bir dürtü dalgası yaşayacak.”IntoTheBlock’un bulguları, ADA’nın uzun vadeli yatırımcılarının yüzdesinin geçen ay azaldığını gösterdi. Varlığı bir yıldan daha az bir süre elinde tutan tüccarların yüzdesi aynı zaman aralığında arttı. Bu, iki şeyden biri anlamına gelebilir: a) Uzun vadeli sahipler kar için sattıkça kısa vadeli bir düzeltme (b) 2021’de alt% 650 artarken, piyasayı terk eden ADA hodlers muhtemelen piyasaya geri dönecektir.

Chainlink :

LINK, yazı yazılırken piyasa değerine göre 11. sırada yer alıyordu. Analist şu yorumu yapmıştır:

” Chainlink , önemli bir direnci kırıyor ve yükseliş trendini de başlatıyor. Altcoins yavaş uyanıyor.”

Ek olarak, kripto analiz firması kısa süre önce madeni para için yükseliş eğilimine işaret eden başka bir ölçütü vurguladı. Firma, Chainlink’in en iyi% 1 adresler tarafından tutulan arz yüzdesinin 1 ayın en düşük seviyesi olan% 84,034’e ulaştığını belirtti. Bu, Link’in büyük sahiplerden perakende tüccarlara doğru hareket halinde olduğu anlamına gelir.


Zilliqa :

Bir youtube videosunda emektar şu yorumu yaptı :

“ZIL için en az 5 kat yakında !! Büyük haberler geliyor ”

Ocak 2021’de bir yere tarihlenen önceki bir tweet’te bile, ZIL için aynı tahmini vermişti. Okur:

“ Zilliqa  burada planı güzelce takip ediyor. Muazzam bir dürtü dalgası yarattı ve şu anda ilk destek bölgesine ulaşırken güçleniyor. Daha fazla konsolidasyon bekliyorum, ancak bir sonraki çalışma büyük olasılıkla tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru gidiyor. “

Ethereum :

O kadar şaşırtıcı değil ki, dünyanın en büyük altcoin’i de kendi listesinde yer aldı. ETH ile ilgili bir dizi tweet yazdı .

Bazıları şöyle okur:

“Hala #Ethereum’un #Bitcoin’i piyasa değeri olarak değiştireceğine inanıyorum.”

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif