• BITCOIN/TL
  566065,271
  % -4,94
 • ETHEREUM/TL
  38145
  % -4,60
 • RIPPLE/TL
  9.76
  % -7,91
 • BITCOIN CASH/TL
  5381.44,564
  % -9,01
 • LITECOIN/TL
  1756.19
  % -4,80
 • COSMOS/TL
  364.7
  % -6,42
 • CARDANO/TL
  18.99
  % -8,14
 • TETHER/TL
  9.54
  % -0,03

Cardano: Kraken ADA Staking’i Başlattı, Bir Sonraki Fiyat Hedefinin 2 Dolar Olması Bekleniyor?

binance.gif

Günlük grafikte % 14,4’lük bir ralli ile, 1,30 ila 1,40 dolar civarında konsolidasyonun ardından, ADA tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve gelecekteki direnci ezmeye devam edecek gibi görünüyor.

Dün, Exchange platformu Kraken , Cardano’nun ağının güvenliğini sağlamaya yardımcı olan kullanıcılar için % 4 ve % 6’ya varan ödüllerle ADA için stake etme başlattı .

Ödülleri kazanmak için kullanıcıların spot cüzdanlarına para yatırmaları gerekir. Kraken depozitosu için ek ücret olmaksızın minimum 1 ADA vardır. Daha sonra, parayı Kraken’in stake cüzdanına taşıyın ve ADA’ya tıklayarak stake etmeye başlayın.

Kullanıcılar Pro, Intermediate veya Starter hesaplarına sahiplerse her hafta stake etme ödülleri alacaklar. Ödüllerini geri çekmek için minimum 2 ADA var.

İsimsiz tüccar EljaBoom, ADA’nın büyük direnç bölgelerinde bir patlama başlattığına inanıyor . ADA 1.55 $ ‘ı kırıp tutabilirse, tüccar bir sonraki fiyat hedefinin 2.3 $ civarında olmasını bekliyor. EljaBoom eklendi aşağıdaki :

Bu noktayı çevirdiğinde #ADA’nın + 2.3 $ bölgesini test etmesini bekliyorum! Alonzo Testnet & Adapay sürümü geliyor. ADA’ya sahipseniz, sahip olduğu potansiyeli bilirsiniz.


Cardano’nun ekosisteminde çok sayıda duyuru, ortaklık ve hype var. ADA, geçtiğimiz haftalarda fırında olan bir fiyat hareketine zar zor tepki veriyor. EljBoom ve diğer birçok yatırımcının beklediği gibi, önümüzdeki aylarda Cardano’nun DeFi yeteneklerini konuşlandırması, fiyatı bilinmeyen bölgelere itmeye devam edebilir.

Bu arada, Cardano Afrika’da Etiyopya ve bölgedeki diğer hükümetlerle anlaşmaları kapatarak kitlesel evlat edinme aşamasına başladı . Yaklaşık 5 milyon öğrenci, özelleştirilmiş eğitime erişim sağlamak, akademik kayıtlarının her zaman erişilebilir ve blok zincirinde korunmasını sağlamak ve daha fazlası için Atala PRISM çözümünü kullanacak.

Zamanla, yerel yönetim kaynakları izlemek ve bunları daha verimli bir şekilde tahsis etmek için bu entegrasyonu kullanacaktır. Cardano’nun Mucidi ve Input-Output Global CEO’su Charles Hoskinson, platformun önümüzdeki yıllardaki potansiyeli hakkında yol haritası hakkında şunları söyledi:

Ve önümüzdeki 24 ila 36 ay boyunca tüm kıtada çok hızlı bir şekilde ölçekleneceğiz. Bu, birçok yeni sınıf anlamına gelir. Bu yeni girişimler demektir. Yeni ilişkiler ve ayrıca yeteneğimizi geliştirmek (…).

newsbtc

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif