• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Cardano, IOTA, Enjin Coin Fiyat Analizi 10 Nisan 2021

binance.gif

Cardano [ADA]


Mart ortasından bu yana Cardano’nun hareketine bakılırsa , fiyat 10 Nisan’a doğru üç düşük en yüksek ve üç daha yüksek düşük yaptı. Süreçte oluşan yükselen bir üçgen bu, yukarı doğru bir kırılma şansı sundu. ADA, son iki hafta içinde 1,27-1,16 dolar arasında konsolide olsa da, piyasa bir sonraki büyük fiyat dalgalanması için ivme kazanıyordu .

Bununla birlikte, OBV son birkaç gün içinde kuzeye doğru akarken ve ADX hala 25 işaretinden çekindiği için, piyasanın kısa vadede yatay işlem yapması bekleniyordu. Uzun vadeli beklenti, 1,27 dolarlık direncin üzerinde bir kırılma içindi ve bu muhtemelen ADA’yı 1,50 dolar seviyesinin üzerine çıkaracaktır.

IOTA


2021, şimdiye kadar IOTA için iyi bir yıl oldu . Yılbaşından bugüne kazançlar% 550’yi aştı ve fiyat her ay yeni yerel zirveler oluşturdu. Ancak, bu zirveleri kısa süre sonra bir düzeltme aşaması izledi ve fiyat çeşitli destek seviyelerinden geri döndü. IOTA halihazırda en son yerel zirvesine yakın işlem yaptığından, beklenti, yukarı yönlü yörüngesine devam etmeden önce küçük bir geri çekilme yönündeydi.

 

MACD’deki düşüş eğilimi sadece bu fikri güçlendirdi. RSI , hala boğa topraklarında iken, önümüzdeki seanslarda 50’nin altında dip bekleniyordu. Dikkat edilmesi gereken seviyeler, 1,75 dolar ve 1,63 dolarlık destek hatlarını içerir.

Enjin Coin [ENJ]


Enjin Coin, 2.02 $ ‘lık destekten geri döndükten sonra fiyatın 4 $ işaretine dokunduğunu gören yeni bir rekor kırdı. Süreçte yükselen bir kanal ortaya çıktı, ancak ticaretin son birkaç seansında bir arıza görüldü. Fiyat, düşük trend çizgisinin altına düştü ve 3,10 $ ‘lık bir destek çizgisine yaklaştı.

RSI alım bölgesinde tersine çevrilir ve önceki gelişleri sırasında 60 güney işaret RSI yörünge çevrilmesinden önce, üst bölgesinde 4 doruk noktası oluşturulur. RSI kısa vadede 50’nin üzerinde tutarsa, aynı durumun ilerlemesi de beklenebilir. Bu, ENJ’yi 4,5 dolara hatta 5 dolara itecektir. Bu arada, Müthiş Osilatör , momentum taraf değiştirmeye çalışırken art arda iki kırmızı çubuk kaydetti. Bir arıza durumunda 2,68 $ ‘lık destek odak noktasında olabilir, ancak bu seviyenin altında bir hareket ve 50-SMA (mavi) uzun bir satışa yol açacaktır.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif