• BITCOIN/TL
  728224,633
  % 0,25
 • ETHEREUM/TL
  44663
  % 1,05
 • RIPPLE/TL
  13.73
  % -0,41
 • BITCOIN CASH/TL
  6423.78,645
  % 1,00
 • LITECOIN/TL
  1753.06
  % -0,57
 • COSMOS HUB/TL
  193.94
  % 1,01
 • CARDANO/TL
  6.76
  % 0,80
 • TETHER/TL
  27.39
  % 0,38

Cardano, Enjin, SUSHI Fiyat Analizi 03 Nisan 2021

binance.gif

Kripto piyasasının son birkaç günde nasıl bir performans sergilediğini tarif etmek zor olacaktır. Bir yandan, dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin , 60.000 $ seviyesinin altında yatay işlem yapmaya devam etti. Öte yandan, Ethereum , yazı anında, önceki 2.040 $ ‘lık ATH’sini oldukça geride bıraktı ve alt, grafiklerde 2.100 $’ a çıktı.

Maalesef piyasanın geri kalanı için, çoğu alts hala BTC’den emir alıyor gibi görünüyor, bu yüzden piyasanın geri kalanı da yazı yazarken yatay işlem yapıyordu. Özellikle Cardano ve Enjin’de durum böyleydi.

Cardano [ADA]

Cardano , CoinMarketCap’in çizelgelerinde LINK, Bitcoin Cash ve Litecoin gibi diğer alts’ı geçmeye zorlayan fiyat hareketiyle yılın en iyi performans gösteren oyuncularından biri oldu. Mart ortası, ADA sahipleri için özellikle karlıydı ve kripto yürüyüşü, listelerde yeni bir ATH’ye dokunmak için yürüdü. Bununla birlikte, basın zamanında, ADA’nın listelerinde konsolidasyon ve biraz durgunluk normdu ve alt neredeyse bir hafta boyunca aynı aralıkta işlem görmeye devam ediyor.

 

Aslında, ADA’nın hareketi birkaç gün önce yapılan tahminlerle oldukça uyumlu . Son zamanlarda kısa yükseliş ivmesi atakları görülse de, yükseliş eğilimini başlatmak ve sürdürmek için çok kısaydı.

Yine de, Cardano pazarı her zamanki gibi yükselişini sürdürüyor. Ederken aynı crypto teknik göstergeler tarafından kanıtlandı  Parabolik SAR’ların  noktalı belirteçler de fiyat mumlar altındaydı,  RSI  pazarın boğalar doğru eğilmişti.

Altcoin, IOHK’nın Orion Protokolü’nün Cardano blok zinciri için ilk likidite toplayıcısı olacağını duyurmasının ardından son zamanlarda haberlerde yer aldı .

Enjin [ENJ]

Altcoin , CoinMarketCap’te basında 54. sırada yer alan Enjin, ondan önceki Cardano gibi, son birkaç gün içinde fiyat listelerinde pek çok teselli edici hareket gördü. Aslında, yalnızca geçen hafta% 6’nın üzerinde artış ve düzeltmelere rağmen, ENJ aynı fiyat kanalı içinde işlem yapmaya devam ediyordu.

Bununla birlikte, ENJ’nin, yakın vadede olası görünmeyen sürekli bir yükseliş trendi ile listelerde yerel zirvesinden hala biraz uzak olduğu belirtilmelidir.

Bu gözlem Enjin’in teknik göstergeleri tarafından desteklendi, çünkü Bollinger Bantlarının  ağzı kısa vadeli oynaklıkta bir düşüşe işaret etmek için bir araya geliyordu ve Müthiş Osilatör  , düşüş sinyalleri ile minimum piyasa ivmesini resmetti.

Enjin, Polkadot tabanlı bir NFT blok zinciri oluşturmak için kısa süre önce 19 milyon doların üzerinde para topladı.

SushiSwap [SUSHI]

Kripto-piyasanın önde biri defi sikke, suşi son birkaç gündür fiyat eylem altcoin pazarının çoğu tarafından belirtildiği hareketine çok aykırı olmuştur. ADA ve ENJ gibileri hala teselli edici bir modelde kalırken, SUSHI 48 saat içinde% 13,5’in üzerinde artış kaydetti. Basın zamanında, alt birimin yükseliş ivmesi dururken, 25 Mart piyasa genelindeki değer kaybından tüm kayıplarını telafi edecek gibi görünüyordu.

SUSHI’nin pazarındaki yukarıda belirtilen yükseliş ivmesi, alt göstergelerin bulgularıyla desteklendi. İken  MACD çizgisi Sinyal hattı üzerinden de oldu, Chaikin Para Akışı o sermaye girişleri sermaye çıkışı daha nihayet güçlüydüler önermek için sıfırın üstünde tırmanıyordu.

Ayrıca SushiSwap, Uniswap’in beğenilerini sollamaktan hala çok uzak olsa da, SUSHI’nin sahiplerine çift haneli geri dönüşler vermeye devam edeceğinin öngörüldüğünü belirtmekte fayda var .

ambcrypto

 

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif