• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Cardano, BAT, VeChain Fiyat Analizi 24 Mart 2021

binance.gif

Sonunda piyasada bir alt sezon doğabilirken, gerçek şu ki, endüstrinin alts, dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin’in fiyat servetiyle ciddi şekilde ilişkilendirilmeye devam ediyor . Bu, son birkaç günde de böyleydi. BTC düştüğünde, piyasanın geri kalanı da düştü. Basında bir kez daha 56.000 $ ‘ın üzerine çıkan kripto para birimi ile Cardano, BAT ve VeChain gibi alts da tırmanıyor.

Cardano [ADA]

Cardano , piyasa değeri ile pazarın büyük beşinci cryptocurrency az bir hafta önce daha onun ATH dokunmak altcoin tırmanışı ile, bir iyi 2021 olmuştur. Ancak o zamandan beri, ADA fiyat listelerinde düşüş trendi ile büyük düzeltmeler yapıldı. Bitcoin’in 22.’deki değer kaybı, düşüş trendini daha da kötüleştirdi ve alt% 7.67’nin üzerinde düştü.

Bununla birlikte, yazı yazılırken, BTC’nin kendi toparlanmasına karşılık gelecek şekilde bir miktar iyileşme devam ediyordu. Aslında, kripto para birimi de YTD’nin % 560’ın üzerinde getiri sağladığını belirtiyordu .

 

Sürekli bir kurtarma çabası, ADA’nın göstergelerinin yeşil sinyalleri bir kez daha yanıp sönmesi için çok önemlidir. Basın zamanında,  Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri fiyat mumlarının üzerindeyken ve düşüş eğilimini vurgularken, Chaikin Para Akışı kısa bir yükselişten sonra istikrarlı bir şekilde sıfırın altında konsolide oluyordu.

Altcoin, IOHK’dan Charles Hoskinson , Ethereum taraftarlarını Cardano’ya “hayalet zincir” olarak adlandırdıktan sonra son zamanlarda haberlerde yer aldı .

Temel Dikkat Simgesi [BAT]

Brave tarayıcının yerel belirteci BAT , kendisinden önceki Cardano gibi, ATH’sini bir haftadan daha kısa bir süre önce fiyat listelerine kaydetti. ADA gibi, BAT da o zamandan beri bir düşüş trendi içindeydi, kripto 22’nci gündeki BTC ile hızlandırılmış düzeltmelerin arkasında% 11’in üzerinde düştü.

Ancak basın zamanında, BAT’ın listelerinde kayıp kayıpları geri kazanmak için bazı çabalar devam ediyordu ve son iki fiyat şamdanı yeşil renkte yanıp sönüyordu.

Aynı şey, altcoin’in teknik göstergeleri tarafından vurgulandı, çünkü Bollinger Bantlarının  ağzı,  bir dereceye kadar kısa vadeli fiyat oynaklığı yansıtmak için sabit kalmaya devam ederken,  Müthiş Osilatör , pozitif piyasa momentumunda bir artış gösterdi.

Gri tonlama sonra BAT haberi yapılan ortaya en son ortaklıklarının biri Temel Dikkat Token dayalı olacağı.

VeChain [VET]

CoinMarketCap’in Cardano ve BAT gibi listelerinde 19. sırada yer alan kripto para birimi VeChain , kısa süre önce listelerde yeni bir ATH yayınladı. İkisi gibi, VET de piyasanın geri kalanı düştüğünde düştü ve altcoin hemen sonraki 24 saat içinde neredeyse% 15 düştü. Söz konusu amortisman daha önce başka bir analizle vurgulanmıştı .

Piyasa genelindeki fiyat takdiri sayesinde, VET bir kez daha baskı zamanında yürüyüşe çıktı ve kripto sadece 12 saat içinde% 7,5’in üzerinde arttı. Bununla birlikte, Mesleki Eğitim ve Öğretimin bir trendin tersine dönmesini sürdürebileceğini ve daha yüksek ATH’leri kaydedip kaydetmeyeceğini söylemek için henüz çok erkendi.

MACD hattı Signal hattının oldukça altına inmeye  devam  ederken,  piyasadaki alıcı sayısı arttıkça Göreli Güç Endeksi  aşırı alım bölgesine doğru tırmanıyordu.

ambcrypto

Sorumluluk reddi: Burada ifade edilen fikirler yatırım tavsiyesi değildir yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. Her yatırım ve tüm alım satım risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayı yatırmanızı önermiyoruz.”

binance.gif