• BITCOIN/TL
  562278,444
  % -1,61
 • ETHEREUM/TL
  38697
  % -1,50
 • RIPPLE/TL
  10.69
  % -0,02
 • BITCOIN CASH/TL
  2337.62,351
  % -1,03
 • LITECOIN/TL
  1855.16
  % -2,10
 • COSMOS HUB/TL
  217.3
  % -2,82
 • CARDANO/TL
  7.8
  % 0,19
 • TETHER/TL
  20.75
  % 0,66

Cardano analisti: Bir altcoin bunu yapamazsa … ‘onu tutmanın bir anlamı yok’

binance.gif

En trend altcoins biri olan Cardano geçen yıl sessiz kalan bir madeni para için, bu yıl fiyat listelerinde ilerleme kaydetti.
TA uzmanı ve analist Benjamin Cowen, kısa süre önce bir youtube röportajında ​​bu altcoin’in yükseliş hikayesi hakkında konuşmak için yer aldı.

Cardano’nun ADA’sı ‘ Ethereum kille r’ olarak lanse edildi, ancak Benjamin Cowen alt’ı bunun yerine ETH’ye karşı bir ‘koruma’ olarak tasvir etti. Tüccarları alts’a yatırım yapmaya neyin sürükleyeceği hakkında konuştu. Belirtti:

“Bir altcoin Bitcoin’den daha iyi performans gösteremiyorsa, onu tutmanın bir anlamı yok. ADA bundan daha iyi performans gösterebilir mi… ADA, boğa piyasasında Bitcoin’den daha iyi performans gösterir. “

ADA’nın mevcut konsolidasyon aşaması düşünüldüğünde, ‘alışılmadık aşırı iyimserlik’ diyebiliriz. Bununla birlikte, daha geniş bir çerçeveye bakıldığında, madeni para son 12 ayda % 3,000’in üzerinde arttı.

 


Analiste göre yedinci en büyük madeni para daha fazla yükselmeye mahkumdu, çünkü alt paranın şu anki 1.73 $ ‘lık fiyatından’% 500’lük başka bir eğime bile fırlayabileceğini ‘belirtti. Ekledi:

“Pazar döngüsünün büyük şemasında, şu anda olduğundan çok daha yükseğe çıkacağını düşünüyorum. Oraya bir basketbol sahası numarası atmak zorunda olsaydım, 5 ila 10 dolar arasında bir yerin benim tahminim olduğunu söyleyebilirim. “

Ayrıca şunu kabul etti:

“10 dolardan fazla olduğu için yanılıyorsam, bu yanlış olmaktan çekinmediğim bir şey.”

Digitalcoin’den bir tahmin modeline dayanan aşağıdaki grafikler, Cardano için saklanan büyüme potansiyelini gösteriyor.


Ancak Cowen, ADA’nın tırmanışı boyunca bazı çok dik ve sert geri çekilmelerin olasılıkları konusunda hızlıca uyarıda bulundu. Belirtti

“Ayrıca oraya gidersek çılgın bir yolculuk olacağını ve doğrudan o seviyelere gitmeyeceğimizi size de söyleyebilirim. Muhtemelen yol boyunca bazı büyük geri çekilmeler yaşayacağız ve buna bakma şeklimiz, Ethereum’un da son döngüde oldukça büyük geri çekilmelere sahip olduğunu belirtiyor. Bu seviyelere çıkabileceğini düşünüyorum, ancak kesinlikle kolay bir yolculuk olmayacak. ”

ambcrypto

binance.gif